•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان گفت: سالانه ۲٨۹ هزارتن سنگ مرمریت در استان استخراج می‌شود و سنگ کربنات کلسیم (سنگ چینی) ازنا و الیگودرز، برند استان است.
   معاون سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان ، در جلسه ستاد تسهیل تولید استان گفت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه بهین یاب به ۲۰۴ طرح اقتصادی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بیش از هفت هزار میلیارد ریال تسهیلات ستاد اقتصاد مقاومتی استان در بخش صنعت پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از افزایش ۶۲ درصدی صادرات کالا از این استان طی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
   با پیگیری مصوبات تایید شده در ستاد تسهیل ، لرستان رتبه نخست را در راه اندازی واحدهای تولیدی راکد در کشور کسب کرده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت لرستان از احیای 196 واحد صنعتی استان با اختصاص 4 هزار و 50 میلیارد ریال اعتبار در این استان خبر داد.
   واحد های پراکنده صنعتی استان لرستان تجمیع و به شهرک صنعتی خصوصی تبدیل می شود تا از امکانات شهرک صنعتی و معافیت های مربوط به این شهرک ها بهره مند شود.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان از پیگیری های سازمان برای تخصص اعتبار 10 واحد صنعتی لرستان از بانک مرکزی خبر داد.
   4 طرح صنعتی و تعاونی در شهرستان دورود استان لرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دولت، 15 طرح صنعتی در شهرهای مختلف استان به بهره برداری می رسد.
Page created in 2.1809058189392 seconds.
memoryUsage : 29246Kb