•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صمت لرستان:
   سرپرست سازمان صمت لرستان اعلام کرد: مینی پالایشگاه شهرستان پلدختر در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
   سرپرست سازمان صمت لرستان مطرح کرد:
   سرپرست سازمان صمت لرستان گفت: لرستان دارای ظرفیت‌های معدنی غنی می باشد. ایجاد زیرساخت‌های معادن لرستان از جمله شهرستان بروجرد در برنامه‌های سازمان صمت استان قرار دارد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اعلام کرد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از کشف ۴۹ انبار احتکار در سه ماهه اخیر به منظور اجرای قانون ثبت کالا در سامانه جامع انبارها خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با اجرای طرح شناسایی واحدهای صنفی بدون پروانه تاکنون۱۰ هزار واحد متخلف در این استان شناسایی شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۱۵۱ پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۷۳ میلیارد ریال در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا برای اصناف این استان تشکیل شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در مدت یک ماهه آذر ٩٩ حدود ۵۴ میلیارد و ۵۵١ میلیون ریال صاحبان واحدهای صنفی استان تخلف داشته اند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۲۵۰ کارگاه دوزندگی فعال در بروجرد وجود دارد که تولیدات کارخانجات نساجی را به کالاهای دوخته شده تبدیل می‌کنند و این یک ظرفیت خوب برای لرستان است.
   سرپرست سازمان صمت استان لرستان تشریح کرد:
   سرپرست سازمان صمت لرستان از تامین اقلام اساسی ویژه شب یلدا در این استان خبر داد و گفت: این اقلام در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: عملیات برق‌رسانی به ۲۰ معدن از معادن شهرستان الیگودرز با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان بزودی اجرایی می‌شود.
   سرپرست سازمان صمت استان لرستان اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: هر کیلو گوشت مرغ گرم در استان در مراکز خرده فروشی حداکثر با قیمت مصوب عرضه می‌شود.