•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت و مسئول کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد کرونای لرستان خبر داد:
   رییس سازمان صمت و مسئول کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد کرونای لرستان گفت: از ابتدای اسفندماه تاکنون بیش از 774 هزار لیتر توسط 3 واحد تولیدی در سطح استان تولید و توزیع شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 5 اکیپ به صورت مستمر بر تعطیلی اصناف غیر ضرور در مرکز استان نظارت کرده و در سایر شهرستانها نیز این امر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت:با توجه به عدم تمکین تعداد محدودی از صنوف در جهت تعطیل نکردن مغازهای غیرضرور خود، تدابیر شدید تری اعمال می شود.
   رئیس سازمان صمت استان لرستان:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان از تعطیلی اصناف و بازار غیر ضرور در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان لرستان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: یکی از برنامه های عملیاتی سازمان در سال جهش تولید، فعال کردن واحدهای تولیدی است که قابلیت برگشت به چرخه تولید را دارند.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: ۳۰هزار لیتر انواع محلول ضدعفونی کننده از سوی واحدهای بهداشتی این شهرستان تولید و توزیع شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان شامگاه جمعه در برنامه وایک شبکه افلاک بیان کرد: امروز مقام معظم رهبری سال 99 را سال جهش تولید نامگذاری کردند و این موضوع انگیزه‌ای به مراتب بیشتر و بالاتر برای ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در جمع خبرنگاران بیان کرد: از ابتدای اسفندماه تاکنون بیش از 2 هزار و 250 بازرسی از واحدهای عرضه کننده اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی استان انجام ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: برای تامین الکل، ژل شستشو و مواد ضدعفونی کننده مشکلی در استان نداریم.
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   حسین دالوند امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت مقابله همه جانبه با این بیماری و در راستای جلوگیری از ازدحام در بازار با تصمیم ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا ...