•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از توزیع سه هزار و ۲۴۸ تن برنج و شکر ویژه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان به همراه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از سه واحد تولیدی بهداشتی در شهرک صنعتی شماره یک خرم آباد بازدید کرد.
   رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت لرستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۷۱ هزار و ۵۱۱ واحد صنفی و صنعتی لرستان مورد بازرسی قرار گرفت.
   معاون سازمان صمت لرستان اعلام کرد:
   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حال حاضر در بازار مرغ و گوشت در استان مشکلی نداریم و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان خبر داد :
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان از اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان در قالب 35 اکیپ ثابت و سیار در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از شکل گیری زنجیره‌ کالایی محصولات کرونایی در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بیش از ۲۰۰ برند و محصول جدید بازار مقابله با کرونا توسط واحدهای بهداشتی و درمانی استان تولید شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از احیا و افزایش ظرفیت 96 واحد تولیدی این استان در سال 98 خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در جریان بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان از کارخانه پگاه لرستان، بیان کرد: امسال سال جهش تولید بوده و باید رویکرد اساسی حوزه تولید استان تحقق ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در جریان دیدار برخی از اعضای ستاد استانی کرونای لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: آغاز شیوع کرونا ویروس همزمان با ایام پرتقاضای پایانی سال که تکالیف ...