•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان با بیان اینکه ۲۴ واحد صنعتی از ابتدای امسال با ۹۰ فرصت شغلی به بهره ‎برداری رسیده است، گفت: برای راه ‎اندازی این واحدها 1082 میلیارد ریال تسهیلات لحاظ شده ...
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: توزیع ۱۴۰ هزار جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ مصوب دولتی در استان آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از آغاز توزیع اقلام ویژه ماه محرم و صفر در لرستان خبر داد.
   در 6 ماهه اول امسال انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام 60 مورد بازرسی از واحدهای پتروشیمی استان در شش ماهه اول امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: طرح احداث واحد پتروشیمی با ظرفیت تولید 120 هزار تن در سال در خرم‌آباد کلنگ‌زنی شد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از اجرای طرح نظارتی لوازم التحریر ویژه بازگشایی مراکز آموزشی استان در سال98 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: همزمان با هفته دولت و بهره برداری از ۱۳ طرح صنعتی، یکهزار و ۵۳۱ فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در این بخش ایجاد می شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بیش از ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در یکسال گذشته به ۴۴ واحد صنعتی استان پرداخت و با احیای این واحدها یکهزار و ۱۹۰ فرصت شغلی ایجاد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۱۲ هزار تن شکر به نرخ دولتی از ابتدای امسال در استان توزیع شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در یک سال گذشته بیش از 160 میلیارد تومان تسهیلات به 44 واحد صنعتی در این استان پرداخت شده است.