•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مسئول اداره ایمنی، بهداشت، انرژی و محیط زیست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تشکیل هسته مرکزی مدیریت بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSE) در سطح واحدهای صنعتی و معدنی گیلان خبر داد.
   در استان گیلان صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: رشد 25 درصدی در میزان سرمایه گذاری های صنعتی در هفته دولت نسبت به سال گذشته رخ داده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان:
   با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان و فرماندار شهرستان صومعه سرا، واحد صنعتی پتروآرادتیلار تولید کننده گرانول چوب پلاستیک به بهره برداری رسید.
   به مناسبت هفته دولت در استان گیلان صورت گرفت:
   ۰۳ شهریور ۱۳۹۴
   به مناسبت گرامیداشت هفته دولت؛ بهره برداری از واحد تولید بتن و دانه بندی شن و ماسه در شهرستان فومن و آغاز بهره برداری از واحد تولیدکننده فرآورده های بتنی در شهرستان تالش استان گیلان به انجام رسید.
   در هفته دولت در استان گیلان صورت می گیرد:
   ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در هفته دولت امسال 18طرح صنعتی با ایجاد اشتغال برای 602 نفر به بهره برداری می رسد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت ، معدن و تجارت بخش معدن را پیشرو در تحقق اقتصاد مقاومتی خواند.
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران:
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران گفت: باید این فرهنگ در جامعه جا بیافتد که کار معدنی یک کار مهندسی است.
   معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت:
   معاون امور معادن وزیر صنعت و معدن و تجارت با اشاره به نقش سازمان نظام مهندسی گفت: این سازمان حافظ ذخایر ومنابع کشور بوده و وظیفه استخراج بهینه و بهره برداری صحیح از منابع را دارد.
   دومین جلسه کارگروه رفع موانع تولید پس از تصویب قانون از سوی مجلس شورای اسلامی و چهاردهمین جلسه کارگروه حمایت از تولید گیلان، با حضور مدیران تمامی دستگاه های اجرایی استان و تولیدکنندگان شهرستان های ...
   در همایش روز صنعت و معدن دراستان گیلان صورت می گیرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به فرارسیدن دهم تیرماه روز صنعت و معدن و هفته صنعت و معدن از افتتاح 17طرح صنعتی با 1450 میلیارد ریال سرمایه گذاری در گیلان خبر داد.