•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از فعالیت بیش از 13 هزار قالیباف و تولید سالیانه بیش از 50 هزار مترمربع فرش دستباف در استان گیلان در سال 94 خبر داد.
   طی سال گذشته در استان گیلان انجام یافت:
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در سال گذشته 174 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 7 هزار میلیارد ریال در گیلان محقق شد.
   تا پایان نیمه اول طرح نظارتی ویژه نوروز صورت گرفت:
   رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت:‌
   تا پایان نیمه اول اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز تعداد 8 هزارو 389مورد بازرسی از بنگاه های اقتصادی در سطح استان گیلان صورت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: امسال 700 میلیارد تومان در صنعت گیلان سرمایه گذاری شده است که نسبت به سال گذشته از رشد 17 درصدی سرمایه گذاری برخوردار است.
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برپایی ۷ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و ۷۴۴ فروش فوق العاده در آستانه عید نوروز خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تولید سالانه یک میلیون مترمکعب محصولات سلولزی با راه اندازی واحدهای در حال احداث تا پایان سال 95 در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه کالاهای صنفی و صنعتی استان گیلان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال در استان برگزار می شود.
   صبح امروز با حضور استاندار گیلان:
   در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر، کارخانه گلدشت افشره تولید کننده کنسانتره انواع میوه و مرکبات در بخش رحیم آباد شهرستان رودسر به بهره برداری رسید.
   طی 9 ماهه امسال در استان گیلان انجام شد :
   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از انجام بیش از 277 هزار مورد بازرسی از واحدهای اقتصادی در سطح استان در 9 ماهه نخست سال و تشکیل 240 میلیارد ریال پرونده تخلف صنفی و غیر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر تعداد 27 طرح صنعتی ومعدنی با سرمایه گذاری7 هزارو 180میلیارد ریال برای افتتاح رسمی در استان گیلان در نظر گرفته ...