•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برنامه های جدید و سازنده دولت در قالب کارگروه رفع موانع تولید در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی استان گیلان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :برای نخستین بار در استان زنجان نقشه های اختصاصی فرش زنجان طراحی و در مرحله بافت قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: از زمان آغاز اجرای قانون رفع موانع تولید دراستان گیلان 471 مصوبه در راستای حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی مختلف داشته ایم که 40 درصد از این میزان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با اشتغال موجود تا 100 نفر که متقاضی دریافت تسهیلات مختص به فعالیت مجدد، افزایش تولید و اشتغال هستند، می توانند برای ثبت ...
   برای اولین بار در استان گیلان نمایشگاه کالاهای مصرفی الکترونیکی tech show 2017، با حضور تولیدکنندگان داخلی و خارجی اسفند ماه امسال در رشت برگزار می شود.
   نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید:
   نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید در بیست و هشتمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید در استان بر لزوم تکیه بر توانمندی های ملی و بهره مندی از منابع داخلی، در راستای دستیابی به ...
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از فعالیت بیش از 13 هزار قالیباف و تولید سالیانه بیش از 50 هزار مترمربع فرش دستباف در استان گیلان در سال 94 خبر داد.
   طی سال گذشته در استان گیلان انجام یافت:
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در سال گذشته 174 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 7 هزار میلیارد ریال در گیلان محقق شد.
   تا پایان نیمه اول طرح نظارتی ویژه نوروز صورت گرفت:
   رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت:‌
   تا پایان نیمه اول اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز تعداد 8 هزارو 389مورد بازرسی از بنگاه های اقتصادی در سطح استان گیلان صورت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: امسال 700 میلیارد تومان در صنعت گیلان سرمایه گذاری شده است که نسبت به سال گذشته از رشد 17 درصدی سرمایه گذاری برخوردار است.