•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه یک‌هزار و 100 طرح نیمه‌تمام صنعتی در این استان وجود دارد، گفت: امسال پایش طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی گیلان اجرا می‌شود.
   نمایشگاه دائمی فرش دستباف و خانه فرش گیلان با 16 غرفه نمایشگاهی برای نمایش و عرضه محصولات فرش دستباف با حضور استاندار گیلان، در رشت افتتاح شد.
   یازدهمین نشست کارگروه حمایت از تولید استان گیلان با حضور مدیران دستگاهای اجرایی عضو این کارگروه، بانکهای عامل و مسئولان ارشد ذیربط استان در محل فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان ازبرگزاری نشست تخصصی جذب سرمایه گذاری خارجی در گیلان خبر داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت : با توجه به گستردگی وظایف این وزارتخانه همه ی مدیران باید پیشرفت تولید را همراه با توسعه تجارت خارجی مدنظر قرار دهند تا این دو بخش هم راستا با هم بتواند موجبات توسعه ...
   وزیرصنعت،معدن وتجارت تاکید کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای خودکفایی تولید مواد اولیه دارو نیازمند عزم جدی هستیم وامیدواریم صنعت داروسازی کشور متحول ‌شود.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: لایحه حمایت از صنعت در شورای نگهبان در حال بررسی است.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه سرمایه گذاری و صنعتی به ویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاهی اشتغال پایدار ایجاد می کند.
   نمایشگاه و فروش فوق العاده فرش و تابلو فرش دستباف و صنایع دستی گیلان، در سالن نمایشگاهی وارش در رشت آغاز به کار کرد.
   در استان گیلان انجام می شود :
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رودسر از برگزاری اولین همایش شهرستانی اقتصاد مقاومتی در گیلان با هدف بیان دستاوردهای اقتصادی دستگاه های اجرایی این شهرستان در حوزه اقتصاد مقاومتی خبر داد.
Page created in 1.8543720245361 seconds.
memoryUsage : 29267Kb