•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در همایش روز صنعت و معدن دراستان گیلان صورت می گیرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به فرارسیدن دهم تیرماه روز صنعت و معدن و هفته صنعت و معدن از افتتاح 17طرح صنعتی با 1450 میلیارد ریال سرمایه گذاری در گیلان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه یک‌هزار و 100 طرح نیمه‌تمام صنعتی در این استان وجود دارد، گفت: امسال پایش طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی گیلان اجرا می‌شود.
   نمایشگاه دائمی فرش دستباف و خانه فرش گیلان با 16 غرفه نمایشگاهی برای نمایش و عرضه محصولات فرش دستباف با حضور استاندار گیلان، در رشت افتتاح شد.
   یازدهمین نشست کارگروه حمایت از تولید استان گیلان با حضور مدیران دستگاهای اجرایی عضو این کارگروه، بانکهای عامل و مسئولان ارشد ذیربط استان در محل فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان ازبرگزاری نشست تخصصی جذب سرمایه گذاری خارجی در گیلان خبر داد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت : با توجه به گستردگی وظایف این وزارتخانه همه ی مدیران باید پیشرفت تولید را همراه با توسعه تجارت خارجی مدنظر قرار دهند تا این دو بخش هم راستا با هم بتواند موجبات توسعه ...
   وزیرصنعت،معدن وتجارت تاکید کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای خودکفایی تولید مواد اولیه دارو نیازمند عزم جدی هستیم وامیدواریم صنعت داروسازی کشور متحول ‌شود.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: لایحه حمایت از صنعت در شورای نگهبان در حال بررسی است.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه سرمایه گذاری و صنعتی به ویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاهی اشتغال پایدار ایجاد می کند.
   نمایشگاه و فروش فوق العاده فرش و تابلو فرش دستباف و صنایع دستی گیلان، در سالن نمایشگاهی وارش در رشت آغاز به کار کرد.
Page created in 2.010913848877 seconds.
memoryUsage : 29259Kb