•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: 19 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 11 هزار میلیارد ریال در دهه فجر امسال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از آغاز فراخوان چهارمین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف کننده در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از آغاز ثبت نام بهره برداران معدنی در سامانه بهین یاب، برای دریافت تسهیلات بانکی خبر داد.
   نماینده ویژه استاندار گیلان در پنجاه و یکمین جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع تولید، از پرداخت یک هزار و 970 ملیلیارد ریال تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی خبر داد.
   با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   برای ساخت و را اندازی این 3 واحد صنعتی در مجموع 258میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای 41 نفر شغل ایجاد شد.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رویکرد و اولویت این وزارتخانه، تکمیل پروژه های بالای 60 درصد پیشرفت است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن گیلان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان گیلان با بیان اینکه در دو ماه گذشته 92 واحد صنعتی و صنایع تبدیلی کشاورزی تسهیلات در قالب بسته خروج از رکود دریافت کرده اند، اظهار کرد: در قالب این طرح برای استان گیلان ...
   با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، جلسه کمیته تدوین برنامه پنج ساله ششم توسعه استان گیلان در حوزه صنعت، معدن و تجارت در رشت تشکیل شد.
   در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در گیلان؛
   استاندار گیلان در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن گفت: خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت بیش از دو سوم اشتغال استان را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران:
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران با سفر به گیلان در جریان مشکلات معادن و بهره برداران این حوزه در استان قرار گرفت و گفت: باید غفلت های دوران گذشته در حوزه معادن را جبرا ن کرد.