•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   فرهاد دلق پوش در بازدید از نمایشگاه تولیدات برتر استان گیلان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: برای معرفی و شناساندن تولیدات استان می‌توانیم هفته تجاری و تولیدی گیلان را در یکی از کشورهای منطقه برگزار کنیم.
   با حکم محمد شریعتمداری:
   محمد شریعتمداری طی حکمی فرهاد دلق پوش را به سمت رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان گیلان منصوب کرد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گیلان :
   ثبت نام صادرکنندگان استانی جهت معرفی و تجلیل آغاز شده است و واحدهای تولیدی صادراتی و صادرکنندگان استان در صورت تمایل به شرکت در این رقابت استانی می‌توانند به سامانه اختصاصی انتخاب صادرکنندگان نمونه ...
   با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   محمد آراسته امام زاده هاشمی با حکم محمد شریعتمداری سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به لزوم نظارت بر بازار عرضه کالا در ماه ضیافت الهی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح تشدید نظارتی به صورت ویژه در بازار و مکان‌های عرضه کالای ...
   با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در رشت:
   با حضور دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمد علی نجفی استاندار گیلان طرح توسعه تولید پایاکلاچ با ظرفیت تولید 450 هزار فنر خورشیدی کلاچ خودرو برای اولین بار در کشور افتتاح شد.
   با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، بزرگترین هایپرمارکت شمال کشور با سرمایه گذاری 100 میلیارد ریالی، در رشت به بهره برداری رسید.
   به مناسبت دهه مبارک فجر انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان گفت: بمناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ 19 طرح صنعتی در بخش های مختلف این استان به بهره برداری می رسد.
   با تجلیل از27برند مطرح گیلان؛
   در مراسمی با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران واحدهای تولیدی،نخستین جشنواره برند برتر در سالن اجتماعات بانک ملی استان گیلان برگزار شد.
   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تشکیل 276 پرونده تخلف در قالب کشف کالاهای قاچاق به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال در 9 ماهه گذشته خبر داد.