•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، جلسه کمیته تدوین برنامه پنج ساله ششم توسعه استان گیلان در حوزه صنعت، معدن و تجارت در رشت تشکیل شد.
   در همایش گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در گیلان؛
   استاندار گیلان در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن گفت: خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت بیش از دو سوم اشتغال استان را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران:
   رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران با سفر به گیلان در جریان مشکلات معادن و بهره برداران این حوزه در استان قرار گرفت و گفت: باید غفلت های دوران گذشته در حوزه معادن را جبرا ن کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از برنامه های جدید و سازنده دولت در قالب کارگروه رفع موانع تولید در راستای حل مشکلات واحدهای تولیدی استان گیلان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :برای نخستین بار در استان زنجان نقشه های اختصاصی فرش زنجان طراحی و در مرحله بافت قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: از زمان آغاز اجرای قانون رفع موانع تولید دراستان گیلان 471 مصوبه در راستای حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی مختلف داشته ایم که 40 درصد از این میزان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با اشتغال موجود تا 100 نفر که متقاضی دریافت تسهیلات مختص به فعالیت مجدد، افزایش تولید و اشتغال هستند، می توانند برای ثبت ...
   برای اولین بار در استان گیلان نمایشگاه کالاهای مصرفی الکترونیکی tech show 2017، با حضور تولیدکنندگان داخلی و خارجی اسفند ماه امسال در رشت برگزار می شود.
   نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید:
   نماینده ویژه استاندار گیلان در اجرای قانون رفع موانع تولید در بیست و هشتمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید در استان بر لزوم تکیه بر توانمندی های ملی و بهره مندی از منابع داخلی، در راستای دستیابی به ...
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از فعالیت بیش از 13 هزار قالیباف و تولید سالیانه بیش از 50 هزار مترمربع فرش دستباف در استان گیلان در سال 94 خبر داد.
Page created in 1.7642178535461 seconds.
memoryUsage : 29263Kb