•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به مناسبت دهه مبارک فجر انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان گفت: بمناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ 19 طرح صنعتی در بخش های مختلف این استان به بهره برداری می رسد.
   با تجلیل از27برند مطرح گیلان؛
   در مراسمی با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران واحدهای تولیدی،نخستین جشنواره برند برتر در سالن اجتماعات بانک ملی استان گیلان برگزار شد.
   رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تشکیل 276 پرونده تخلف در قالب کشف کالاهای قاچاق به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال در 9 ماهه گذشته خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: 19 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 11 هزار میلیارد ریال در دهه فجر امسال در استان به بهره‌برداری می‌رسد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از آغاز فراخوان چهارمین همایش استانی حمایت از حقوق مصرف کننده در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از آغاز ثبت نام بهره برداران معدنی در سامانه بهین یاب، برای دریافت تسهیلات بانکی خبر داد.
   نماینده ویژه استاندار گیلان در پنجاه و یکمین جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع تولید، از پرداخت یک هزار و 970 ملیلیارد ریال تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی خبر داد.
   با حضور معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   برای ساخت و را اندازی این 3 واحد صنعتی در مجموع 258میلیارد ریال سرمایه گذاری و برای 41 نفر شغل ایجاد شد.
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: رویکرد و اولویت این وزارتخانه، تکمیل پروژه های بالای 60 درصد پیشرفت است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن گیلان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان گیلان با بیان اینکه در دو ماه گذشته 92 واحد صنعتی و صنایع تبدیلی کشاورزی تسهیلات در قالب بسته خروج از رکود دریافت کرده اند، اظهار کرد: در قالب این طرح برای استان گیلان ...
Page created in 1.8047819137573 seconds.
memoryUsage : 29261Kb