•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   کارگاه آموزشی پایش کارتهای بازرگانی با حضور سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان و نمایندگان ادارات صمت شهرستانهای آستارا، تالش، بندر انزلی و اتاق بازرگانی گیلان برگزار گردید.
   تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان و سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان منعقد شد .
   صبح امروز تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان و سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان منعقد شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد :
   کارگروه ستاد تنظیم بازار گیلان به ریاست ارسلان زارع، استاندار گیلان و سایر اعضاء در سالن اجتماعات شهید انصاری استانداری با توجه به در پیش بودن فصل بازگشایی مدارس و آموزش عالی برگزار شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اعلام کرد : از چند ماه گذشته تاکنون با 54 واحد متخلف اعم از مرغدار، کشتارگر و واحدهای عرضه‌کننده مرغ برخورد قانونی انجام و پرونده تخلف آن‌‌ها به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان جمع اعتبارات رونق تولید استان گیلان را در سال 97 ، هزار و 200 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت : طبق آمارها تاکنون معادل 516 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: پیش‌بینی می‌شود طبق هدفگذاری‌های انجام شده میزان صادرات محصولات صنایع تبدیلی کشاورزی گیلان در سال ۹۸ به حدود ۲۳۳ میلیون دلار برسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اعلام کرد : صنعتگران و قطعه‌سازان گیلانی به این قدرت و توانمندی رسیدند که آمادگی داخلی‌سازی اغلب ماشین‌آلات صنعتی مختلف را داشته باشند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در بازدید از شرکت های قطب سازان صنعت، خزر منبع و آروین دارو گفت: صنعتگران و قطعه‌سازان گیلانی به این قدرت و توانمندی رسیدند که آمادگی داخلی‌سازی اغلب ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از ۲۱ طرح صنعتی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت:برای بهره برداری از این طرح ها، در مجموع افزون بر ۵۸۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.