•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از ۲۱ طرح صنعتی در استان همزمان با هفته دولت خبر داد و گفت:برای بهره برداری از این طرح ها، در مجموع افزون بر ۵۸۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید استان گیلان گفت: علیرغم محوریت و ثقل کشاورزی در گیلان صنعت رتبه نهم کشوری از لحاظ تعداد واحدها صنعتی را به خود اختصاص ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و‌ تجارت گیلان :
   در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع و رونق تولید در آستانه اشرفیه رئیس سازمان صنعت، معدن و‌ تجارت گیلان گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در کشور نقش بسزایی دارند که می‌توانند ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، با اشاره به دستور جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی گیلان برگزار شد گفت: هدف صادرات استان گیلان برای سال 98 به میزان 500 میلیون دلار در نظر گرفته‌شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت : هدف صادرات استان گیلان برای سال 98 به میزان 500 میلیون دلار در نظر گرفته‌شده است.
   نوبخت در نشست با سرمایه‌گذاران واحدهای تولیدی گیلان:
   معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر ضرورت متصل شدن شهر صنعتی رشت به خط ریلی گفت: باید امکان جابجایی بار از شهر و شهرک صنعتی رشت توسط شبکه سراسری ریلی، در کوتاه ترین زمان اجرا ...
   معاون رئیس جمهور با اشاره به کاهش صادرات نفت و درآمدهای ارزی از بخش خصوصی خواست ارزهای خود را برای ایجاد تحول اقتصادی در داخل کشور هزینه کنند.
   معاون رئیس جمهوری در جلسه ستاد اقتصادی مقاومتی گیلان اعلام کرد :
   جانشین ستاد اقتصاد مقاومتی کشور بر لزوم توجه بیشتر به بخش‌های غیردولتی در ستاد اقتصاد مقاومتی، گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده تا سهم هر دستگاه مشخص شود.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان گفت: سهم صادرات استان گیلان در سال گذشته ۹۲۱ هزار تن بود که نسبت به سال ۹۶ رشد داشت.
   رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت :
   رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: در راستای حمایت از تولیدکنندگان، معرفی چای تولید داخلی و همچنین شناسایی محصول قاچاق، چای ایرانی شناسه‌دار می شود.