•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در دهمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گفت: به منظور شفاف سازی فعالیت ها و میزان فروش، تمامی واحدهای صنفی مکلف به نصب دستگاه Pos هستند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت : نمایشگاه فروش بهاره استان گلستان از پانزدهم تا بیستم اسفندماه به مدت شش روز درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی گلستان برگزار می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن تجارت گلستان گفت: برای سال 96 سهمیه استان گلستان از تسهیلات اختصاصی به واحدهای تولیدی 760 میلیارد تومان بود که از این مبلغ تا کنون 625 میلیارد تومان به 635 واحد و طرح تولیدی ...
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان گفت: سال گذشته 40میلیون دلار صادرات لبنیات و حدود 30میلیون دلار صادرات رب در استان داشته ایم که بیش از 50 درصدآن مربوط به صنایع غذایی است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 40 واحد تولیدی استان بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید دریافت کردند.
   سرای تجاری جمهوری اسلامی ایران در بندر آستاراخان روسیه افتتاح و راه اندازی شد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 314 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 21 تولید کننده استان پرداخت شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از معرفی 238 واحد و طرح تولیدی استان به بانکها جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سالجاری خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در سی و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان گفت : طرح رونق تولید امسال نیز با هدف احیای واحدهای راکد و نیمه راکد در کشور اجرا می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نخستین نشست خبری بخش صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در سال 96 گفت : رشد بخش صنعت از 10.5- درصد در سال 91 به 6.8+ درصد درپاییز 95 رسیده است .