•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرای تجاری جمهوری اسلامی ایران در بندر آستاراخان روسیه افتتاح و راه اندازی شد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 314 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 21 تولید کننده استان پرداخت شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از معرفی 238 واحد و طرح تولیدی استان به بانکها جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سالجاری خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در سی و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان گفت : طرح رونق تولید امسال نیز با هدف احیای واحدهای راکد و نیمه راکد در کشور اجرا می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نخستین نشست خبری بخش صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در سال 96 گفت : رشد بخش صنعت از 10.5- درصد در سال 91 به 6.8+ درصد درپاییز 95 رسیده است .
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور ویژه برای پیگیری حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر صادر کرد و معاون معدنی و مدیرکل دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی وزارتخانه را برای بررسی علت ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در مدت دو سال 48 هزار و 516 شغل در استان گلستان ایجاد شد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : وظایفی که بر عهده ما در سازمان صنعت ، معدن و تجارت است با شعار " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال " مضاعف شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: تا کنون ۴۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵۰ واحد صنعتی و تولیدی پرداخت شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : استان گلستان 28 و 29 دیماه پذیرای دو هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای عراق و ترکمنستان بوده است .