•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان:
   جلسه کمیته پایش تجارت خارجی با موضوع واردات گندم ، تبدیل آن به آرد و صادرات آرد در محل سالن جلسات سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان برگزار گردید.
   در دوازدهمین نمایشگاه صنعتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان صورت گرفت :
   دوازدهمین نمایشگاه صنعتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان بر پا گردید و شرکتهای متعددی از جمهوری اسلامی ایران موفق به عقد قرارداد صادرات کالا به کشور ترکمنستان با طرف های ترکمن شدند .
   نشست مشترک معاون اجرایی رئیس جمهوری ایران با مشارکت کنندگان ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در محل سفارتخانه ایران در ترکمنستان برگزار گردید .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نهمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان گلستان گفت : با رفع مشکلات فرا روی صادرات به کشورهای ترکمنستان و قزاقستان ، روابط تجاری گلستان با این ...
   یازدهمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان با حضور تمامی اعضاء برگزار گردید.
   معاون رئیس جمهور ترکمنستان در امور بازرگانی در جلسه هیئت دولت این کشور گفت: بیش از 90 شرکت ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که قرار است روز سه‌شنبه چهارم اسفند ماه در عشق‌آباد ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از برپایی دوازدهمین نمایشگاه صنعتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان خبر داد .
   هفتمین جلسه کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر شفاف سازی گردش کالا در استان با موضوع طلا و جواهر و سنگهای قیمتی با حضور اعضای کارگروه در سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان برگزار گردید.
   واحد تولید و مونتاژ انواع خودرو اتوبوس شهری، مینی بوس، ون و کامیونت 3،5 تن با نام تجاری " استانجین خودرو گلستان" که از واحدهای زیرمجموعه آکیا خودرو استان آذربایجان شرقی است، با حضور ...
   به مناسبت دهه مبارک فجر
   بمناسبت دهه مبارک فجر کارخانه ایلیاد کار وشمگیر در شهرک صنعتی رامیان با حضور معاون استاندار و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان افتتاح و راه اندازی گردید .