•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان در بازدید از حوزه نظارت و بازرسی سازمان گفت: آسیب شناسی فرآیندها و ارائه راهکارهای اصلاحی در حوزه اقتصاد از مهمترین وظایف حوزه نظارت و بازرسی است.
   مشاور جوان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: این استان از ظرفیت های خوبی برای جهش در حوزه صنعت برخوردار است.
   توسط معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت گلستان انجام شد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان بهمراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی بندرگز بازدید کردند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در هفتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان گفت :رفع تحریم ها ، فرصت بسیار مطلوبی برای تجارت خارجی فراهم می کند.
   معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت گلستان:
   معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت گلستان گفت: با توجه به رفع تحریم ها حتما رونق در بازارهای خارجی صورت خواهد گرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان:توسعه روابط تجاری استان گلستان با کشور ترکمنستان برای استان بسیار با اهمیت است .
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در جشنواره ایده‌های برتر استان گلستان که همزمان با هفته پژوهش و فناوری سالجاری ، و در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار گردید ، صاحب موفقیتهای چشمگیری ...
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،‌معدن و تجارت گلستان با اشاره به اثرات منفی مصرف محصولات قاچاق بر سلامت مردم و تبعات اقتصادی آن در جامعه افزود:یکی از راههای مقابله با این پدیده معرفی مشخصه ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان گفت:موضوع حمایت از واحدهای دریافت کننده گواهینامه حقوق مصرف کنندگان در کارگروه تولید استان مطرح خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از تغییر بازار هدف صادراتی از ترکمنستان به عراق ، برگزاری میز ترکمنستان در گرگان ، برگزاری نمایشگاه توانمندیهای استان در ترکمنستان ، برگزاری نمایشگاه فرش ...
Page created in 2.1802709102631 seconds.
memoryUsage : 29268Kb