•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   طرح شهرک متالورژی در منطقه آزاد اینچه برون با سرمایه گذاری 6هزار میلیارد تومانی ایجاد می شود. طرح این شهرک با هدف ایجاد ارزش افزوده و توسعه صادرات صنایع معدنی به اجرا در می آید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در هشتمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گلستان از پلمپ واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب خبر داد.
   دومین نشست نماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای کوچک بمنظور ارائه راهکارهای زندگی بهینه و تحکیم بخشی به بنیان خانواده با حضور بانوان کارآفرین برگزار گردید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از سه رویداد مهم در حوزه تجارت خارجی استان تا پایان سال خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : نمایشگاه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان اسفند ماه سالجاری به میزبانی استان گلستان برگزار می گردد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از صادرات 150 میلیون دلاری گمرکات استان با رشد پنج درصدی در 6 ماهه نخست سالجاری خبر داد .
   کارگاه توجیهی و آموزشی انجمن های حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گلستان برگزار و احکام اعتبار نامه اعضای هئیت مدیره و بازرس انجمن حمایت استان به آنان اعطا شد
   استاندار گلستان در این جلسه گفت: با توجه انتظار دولت مبنی بر عدم تعطیلی واحدهای صنعتی فعال باید مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با قاطعیت عملیاتی شوند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت: با رایزنی های انجام شده، استان گلستان بعنوان مجری برگزاری نمایشگاه توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران در کشور ترکمنستان که قرار است اسفند ماه سالجاری ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : باولین همایش هم اندیشی تولید و تجارت میگو در استان با هدف بررسی وضعیت تولید ، تجارت و صادرات میگو و در راستای رفع مشکلات موجود در این حوزه ، این ...
Page created in 2.2137629985809 seconds.
memoryUsage : 29275Kb