•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در 5 ماهه سالجاری صورت گرفت :
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان گفت : در 5 ماهه سالجاری با بکارگیری حداکثر توان و ظرفیت سازمان در حوزه های مرتبط تعداد 3146 مورد بازرسی از واحدهای مختلف صنفی در سطح استان بعمل آمده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت گلستان از حمایت و کمک ویژه به سرمایه گذارانی که در شهرک های صنعتی راکد استان سرمایه گذاری کنند خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان ارزش صادرات غیر نفتی استان در 4 ماهه امسال را 104 میلیون دلار اعلام کرد و گفت : با وجود رشد منفی صادرات کشور در این مدت ، استان از رشد 15 درصدی در صادرات ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان گفت : لایه نخست ارتباط صنعت و دانشگاه در دانشکده فنی و حرفه ای مائده گرگان شکل گرفته اما این ارتباط باید تا سال آینده نیز پیشرفت داشته باشد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از بهره برداری 15 واحدصنعتی در هفته دولت خبر داد و گفت: برای عملیات اجرایی این پروژه ها 130 میلیارد ریال هزینه شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : در یازدهمین نمایشگاه جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان 5 واحد صنعتی از استان گلستان حضور یافتند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: براساس گفت‌و گوهای انجام شده با اتاق بازرگانی آستاراخان روسیه صادرات استان گلستان به روسیه به‌صورت چشمگیری افزایش پیدا می‌‌کند.
   همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به استان گلستان؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: 12طرح صنعتی با سرمایه 587 میلیارد و 155 میلیون ریال همزمان با سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در استان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان گفت: تلاش می کنیم تا صادرات سیمان از خط ریلی اینچه برون انجام شود بطوریکه واگنهای وارداتی که خالی بر می گردند برای صادرات سیمان استفاده شود
   دومین جلسه هماهنگی همایش آشنایی با نماد اعتماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای کوچک ، در سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان برگزار گردید.
Page created in 3.8306820392609 seconds.
memoryUsage : 29473Kb