•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 40 واحد تولیدی استان بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید دریافت کردند.
   سرای تجاری جمهوری اسلامی ایران در بندر آستاراخان روسیه افتتاح و راه اندازی شد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 314 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 21 تولید کننده استان پرداخت شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از معرفی 238 واحد و طرح تولیدی استان به بانکها جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سالجاری خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در سی و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان گفت : طرح رونق تولید امسال نیز با هدف احیای واحدهای راکد و نیمه راکد در کشور اجرا می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نخستین نشست خبری بخش صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در سال 96 گفت : رشد بخش صنعت از 10.5- درصد در سال 91 به 6.8+ درصد درپاییز 95 رسیده است .
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور ویژه برای پیگیری حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر صادر کرد و معاون معدنی و مدیرکل دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی وزارتخانه را برای بررسی علت ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در مدت دو سال 48 هزار و 516 شغل در استان گلستان ایجاد شد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : وظایفی که بر عهده ما در سازمان صنعت ، معدن و تجارت است با شعار " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال " مضاعف شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: تا کنون ۴۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵۰ واحد صنعتی و تولیدی پرداخت شده است.