•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   استاندار گلستان با تاکید اینکه در دو ماه گذشته 290 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی در استان پرداخت شده است، اظهار کرد: گلستان در این حوزه با پرداخت تسهیلات به75 واحد تولیدی بعد از ...
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان رتبه برتر در نظر سنجی شاکیان در سطح ملی را کسب کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در مراسم افتتاح دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی سرخنکلاته گفت: طی دو فصل بهار و تابستان امسال ، در استان گلستان برای 30 هزار نفر شغل ایجاد شده است .
   با حضور وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی صورت گرفت:
   دو کارخانه پویا فسفات و پویا کیسه با حضور وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در شهرک صنعتی سرخنکلاته افتتاح وراه اندازی شد.
   وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در گرگان:
   وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح دو واحد صنعتی در گرگان گفت: علیرغم تحریم های مختلف ، روند توسعه سرمایه گذاری در کشور متوقف نمی شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از برگزاری نمایشگاه فرش دستبافت در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
   معاون سازمان صمت استان گلستان اعلام‌کرد:
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان گفت: کلیه محصولات آرایشی و بهداشتی غیر مجاز از سطح مراکز عرضه جمع آوری میگردند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در یکصد و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت : استان گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات رونق تولید در سال گذشته رتبه چهارم کشور را کسب کرد ...
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در ارزیابی موضوع ماده (6) قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به عنوان دستگاه برتر سال 1396 در سطح استان مورد تقدیر قرار گرفت.
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان گلستان در پی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی،تولیدی و خدماتی ،گزارشی از عملکرد بازرسین این ...