•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : 107 مصوبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گلستان برای حل مشکل تولید کنندگان در سال 1394 صادر گردید.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان ، تشکیل کنسرسیوم صادراتی در راستای رشد و صادرات فرش دستباف را خواستار شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت استان گلستان گفت: در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره گره زرین از خانم خدیجه پقه یکی از فعالان فرش دستباف استان گلستان (در بخش قالیبافی) تقدیر بعمل آمد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان:
   جلسه کمیته پایش تجارت خارجی با موضوع واردات گندم ، تبدیل آن به آرد و صادرات آرد در محل سالن جلسات سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان برگزار گردید.
   در دوازدهمین نمایشگاه صنعتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان صورت گرفت :
   دوازدهمین نمایشگاه صنعتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان بر پا گردید و شرکتهای متعددی از جمهوری اسلامی ایران موفق به عقد قرارداد صادرات کالا به کشور ترکمنستان با طرف های ترکمن شدند .
   نشست مشترک معاون اجرایی رئیس جمهوری ایران با مشارکت کنندگان ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در محل سفارتخانه ایران در ترکمنستان برگزار گردید .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نهمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان گلستان گفت : با رفع مشکلات فرا روی صادرات به کشورهای ترکمنستان و قزاقستان ، روابط تجاری گلستان با این ...
   یازدهمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان در محل سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان با حضور تمامی اعضاء برگزار گردید.
   معاون رئیس جمهور ترکمنستان در امور بازرگانی در جلسه هیئت دولت این کشور گفت: بیش از 90 شرکت ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران که قرار است روز سه‌شنبه چهارم اسفند ماه در عشق‌آباد ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از برپایی دوازدهمین نمایشگاه صنعتی و تجاری جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان خبر داد .
Page created in 2.2726268768311 seconds.
memoryUsage : 29268Kb