•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : مطابق دستور العمل وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، تشخیص احتکار ، عدم ثبت موجودی کالا در سامانه جامع انبار می‌باشد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 950 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی گلستان پرداخت شده است .
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان :
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان گفت : عملکرد بانک های خصوصی در حمایت از تولید ملی ضعیف بوده و این یک واقعیت است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از اجرای طرح ویژه نظارتی بر توزیع و قیمت کالا بویژه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در دهمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گفت: به منظور شفاف سازی فعالیت ها و میزان فروش، تمامی واحدهای صنفی مکلف به نصب دستگاه Pos هستند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت : نمایشگاه فروش بهاره استان گلستان از پانزدهم تا بیستم اسفندماه به مدت شش روز درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی گلستان برگزار می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن تجارت گلستان گفت: برای سال 96 سهمیه استان گلستان از تسهیلات اختصاصی به واحدهای تولیدی 760 میلیارد تومان بود که از این مبلغ تا کنون 625 میلیارد تومان به 635 واحد و طرح تولیدی ...
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان گفت: سال گذشته 40میلیون دلار صادرات لبنیات و حدود 30میلیون دلار صادرات رب در استان داشته ایم که بیش از 50 درصدآن مربوط به صنایع غذایی است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از ابتدای سال تا کنون 40 واحد تولیدی استان بیش از 62 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید دریافت کردند.
   سرای تجاری جمهوری اسلامی ایران در بندر آستاراخان روسیه افتتاح و راه اندازی شد .