•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نخستین نشست خبری بخش صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در سال 96 گفت : رشد بخش صنعت از 10.5- درصد در سال 91 به 6.8+ درصد درپاییز 95 رسیده است .
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور ویژه برای پیگیری حادثه انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر صادر کرد و معاون معدنی و مدیرکل دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی وزارتخانه را برای بررسی علت ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در مدت دو سال 48 هزار و 516 شغل در استان گلستان ایجاد شد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : وظایفی که بر عهده ما در سازمان صنعت ، معدن و تجارت است با شعار " اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال " مضاعف شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ‌گلستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: تا کنون ۴۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵۰ واحد صنعتی و تولیدی پرداخت شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : استان گلستان 28 و 29 دیماه پذیرای دو هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای عراق و ترکمنستان بوده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در دیدار با هیئت بازرگانی و اقتصادی کشور آلمان :
   جلسه نمایندگان تجاری و بازرگانی آلمان با مدیران ، مسئولین دستگاههای اجرایی و فعالین اقتصادی استان در محل اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن و کشاورزی گرگان برگزار گردید .
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت: 82 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در 8 ماهه امسال با سرمایه گذاری 902 میلیارد ریال برای مقاضیان صنعتی در این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: بدنبال اجرای طرح تسهیلات رونق تولید 27 واحد صنعتی این استان به ارزش 28 میلیارد ریال از تسهیلات اعطایی بانکهای عامل بهره مند شدند.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : با اجرای طرح رونق تولید در گلستان759 فرصت شغلی جدید در واحدهای تولیدی ایجاد شد.