•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   بر اساس شکایت واصله تعدادی از شهروندان به ستاد خبری سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان مبنی بر تخلفات تعدادی از نمایندگیهای فروش و خدمات پس از فروش خودرو در شهرستان گرگان، بازرسی از این شرکتها در ...
   قیمت حداکثری فروش هر کیلوگرم شکر آزاد فله و بسته بندی برای مصرف کنندگان در بازار اعلام شد.
   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ضمن بازدید ازتنها کارخانه تولید کننده ویتامین E در ایران و خاورمیانه اظهار کرد:دانش و تکنولوژی خریدنی نیست و باید ۲۰ تا ۳۰ سال تلاش شود تا بتوانیم به یک دانش برسیم.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت: صادرات استان گلستان طی پنج ماهه نخست سالجاری با 56 درصد رشد از 77 میلیون دلار به 120 میلیون دلار رسید
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گفت : اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی در ماه محرم تامین و طی چند روز آینده در اختیار مسئولین هیات ها قرار خواهد گرفت .
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گلستان با اعلام این مطلب گفت، عرضه انواع مکمل سوختی با نشانهای ایرانی و خارجی در مجاری عرضه سوخت اعم از جایگاههای عرضه بنزین و ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در نود و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان از تصویب کلیات لایحه منطقه آزاد اینچه برون گلستان در مجلس شورای اسلامی خبر داد .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : واحدهای تولیدی از پرداخت هزینه ثبت نام در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت" ستادیران" معاف شدند .
   در دومین روز از هفته دولت طرح توسعه گروه صنعتی پژوهان پلاست گلستان در شهرستان بندر گز افتتاح شد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از لزوم ثبت اطلاعات مالک کالا و موجودی مراکز نگهداری کالا توسط صاحبین مراکز مزبور در سامانه جامع انبار خبر داد .