•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت می گیرد:
   وزیر همزمان با سفر وزیر صنعت ،معدن و تجارت به استان گلستان مراسم کلنگ زنی طرح فولاد 2 میلیون تنی کارخانه فولاد اترک گلستان انجام می شود.
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از ظرفیتهای موجود برای کمک به واحدهای صنعتی استفاده خواهیم کرد تصریح کرد: رونق تولید و صادرات مهمترین اولویتهای وزارت صنعت ، معدن و تجارت در ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از تشکیل 362پرونده تخلف واحدهای صنفی در طرح نظارتی ویژه نوروز 94 خبر داد .
   با پیگیری‌های استاندار گلستان و مسئولین مربوطه طرح ایجاد منطقه آزاد اینچه برون در کمیته کارشناسی شورای عالی مناطق آزاد کشور تصویب شد.
   معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها شرط واگذاری معادن صلاحیت افراد دانستیم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از افتتاح کارخانه اکسیر صنعت هیرکانیان در شهرک صنعتی آق قلا از توابع استان گلستان خبرداد.
   پنجمین نمایشگاه بین المللی خودرو ، تجهیزات و قطعات یدکی و خدمات پس از فروش و اولین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل ،ترانزیت و خدمات گمرکی و نخستین نمایشگاه موتورسیکلت و دوچرخه در محل دائمی نمایشگاه‌های ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از افتتاح 28 واحد صنعتی با بیش از 512 میلیارد ریال سرمایه گذاری در 8 شهرستان استان طی دهه فجر سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان برپایی نمایشگاه توانمندیهای امور بانوان را یک فرصت برای معرفی توانمندیهای بانوان استان ذکر کرد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از رشد 43 درصدی ارزش صادرات استان در 9 ماهه سالجاری خبر داد.