•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از کشف تخلف 653 میلیون ریالی در یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری توسط بازرسان سازمان صنعت،معدن وتجارت استان خبر داد .
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: 16 تن برنج احتکار شده در انبار یکی از شهرهای استان توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان کشف شد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از بررسی مشکلات 8 واحد تولیدی گلستان در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   رییس سازمان صمت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : امکان ثبت نام برخط و یکپارچه در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برای کلیه متقاضیان شرکت در معاملات دولتی فراهم گردید .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گرگان گفت : از جمله راهکارهای تحقق شعار سال، حل مشکلات زیرساختی شهرکهای صنعتی است .
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در دویست و هشتاد و ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گلستان گفت : از محل اعتبارات سال ۱۳۹۸ تاکنون مبلغ یکصد میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ...
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در بازدید از محدوده های قدیمی برداشت شن و ماسه استان گفت: محدوده های برداشت شده شن و ماسه در سنوات گذشته تسطیح و بازسازی می شوند.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار گلستان گفت : در سال جهش تولید امیدواریم شاهد افزایش تولید باشیم و کشور در محصولاتی نظیر شکر خودکفا شود .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : از محل اعتبارات سال ۹۸ تا کنون بیش از چهار هزار و هفتصد و سی میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی گلستان پرداخت شده که از این حیث استان ...
   رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان گالیکش گفت: میزان تعهد اشتغال این شهرستان در سال 98 ،300نفرپیش بینی شده بود که 100درصد از این تعهد محقق شده است.