•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 25 خرداد در استان خبر داد.
   وزیرصنعت، معدن و تجارت تاکید کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با دعوت از همه سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی اترک گلستان تاکید کرد: این منطقه فرصت مناسب را برای سرمایه گذاران بخش خصوصی فراهم کرده است.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هم اکنون آیین نامه های اجرایی لایحه رفع موانع تولید در بخش های مختلف درحال تدوین است لایحه ای که از سوی مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان به دولت ابلاغ شده بود.
   در پی سفر یک روزه مهندس نعمت زاده به استان گلستان :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از مسوولان استانی با هدف بازدید از واحدهای صنعتی استان گلستان وارد این استان شد و از نزدیک در جریان پیشروی طرح ها و مشکلات و مسائل واحدها قرار گرفت.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت صورت می گیرد:
   وزیر همزمان با سفر وزیر صنعت ،معدن و تجارت به استان گلستان مراسم کلنگ زنی طرح فولاد 2 میلیون تنی کارخانه فولاد اترک گلستان انجام می شود.
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از ظرفیتهای موجود برای کمک به واحدهای صنعتی استفاده خواهیم کرد تصریح کرد: رونق تولید و صادرات مهمترین اولویتهای وزارت صنعت ، معدن و تجارت در ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از تشکیل 362پرونده تخلف واحدهای صنفی در طرح نظارتی ویژه نوروز 94 خبر داد .
   با پیگیری‌های استاندار گلستان و مسئولین مربوطه طرح ایجاد منطقه آزاد اینچه برون در کمیته کارشناسی شورای عالی مناطق آزاد کشور تصویب شد.
   معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تنها شرط واگذاری معادن صلاحیت افراد دانستیم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از افتتاح کارخانه اکسیر صنعت هیرکانیان در شهرک صنعتی آق قلا از توابع استان گلستان خبرداد.
Page created in 2.2792098522186 seconds.
memoryUsage : 29264Kb