•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در دومین روز از هفته دولت طرح توسعه گروه صنعتی پژوهان پلاست گلستان در شهرستان بندر گز افتتاح شد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان از لزوم ثبت اطلاعات مالک کالا و موجودی مراکز نگهداری کالا توسط صاحبین مراکز مزبور در سامانه جامع انبار خبر داد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : مطابق دستور العمل وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، تشخیص احتکار ، عدم ثبت موجودی کالا در سامانه جامع انبار می‌باشد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون 950 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی گلستان پرداخت شده است .
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان :
   معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن استان گلستان گفت : عملکرد بانک های خصوصی در حمایت از تولید ملی ضعیف بوده و این یک واقعیت است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از اجرای طرح ویژه نظارتی بر توزیع و قیمت کالا بویژه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی مردم در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان در دهمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گفت: به منظور شفاف سازی فعالیت ها و میزان فروش، تمامی واحدهای صنفی مکلف به نصب دستگاه Pos هستند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت : نمایشگاه فروش بهاره استان گلستان از پانزدهم تا بیستم اسفندماه به مدت شش روز درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی گلستان برگزار می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن تجارت گلستان گفت: برای سال 96 سهمیه استان گلستان از تسهیلات اختصاصی به واحدهای تولیدی 760 میلیارد تومان بود که از این مبلغ تا کنون 625 میلیارد تومان به 635 واحد و طرح تولیدی ...
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان گلستان گفت: سال گذشته 40میلیون دلار صادرات لبنیات و حدود 30میلیون دلار صادرات رب در استان داشته ایم که بیش از 50 درصدآن مربوط به صنایع غذایی است.