•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در هفتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان گفت :رفع تحریم ها ، فرصت بسیار مطلوبی برای تجارت خارجی فراهم می کند.
   معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت گلستان:
   معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت گلستان گفت: با توجه به رفع تحریم ها حتما رونق در بازارهای خارجی صورت خواهد گرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان:توسعه روابط تجاری استان گلستان با کشور ترکمنستان برای استان بسیار با اهمیت است .
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در جشنواره ایده‌های برتر استان گلستان که همزمان با هفته پژوهش و فناوری سالجاری ، و در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار گردید ، صاحب موفقیتهای چشمگیری ...
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،‌معدن و تجارت گلستان با اشاره به اثرات منفی مصرف محصولات قاچاق بر سلامت مردم و تبعات اقتصادی آن در جامعه افزود:یکی از راههای مقابله با این پدیده معرفی مشخصه ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان گفت:موضوع حمایت از واحدهای دریافت کننده گواهینامه حقوق مصرف کنندگان در کارگروه تولید استان مطرح خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان از تغییر بازار هدف صادراتی از ترکمنستان به عراق ، برگزاری میز ترکمنستان در گرگان ، برگزاری نمایشگاه توانمندیهای استان در ترکمنستان ، برگزاری نمایشگاه فرش ...
   طرح شهرک متالورژی در منطقه آزاد اینچه برون با سرمایه گذاری 6هزار میلیارد تومانی ایجاد می شود. طرح این شهرک با هدف ایجاد ارزش افزوده و توسعه صادرات صنایع معدنی به اجرا در می آید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان در هشتمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان گلستان از پلمپ واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب خبر داد.
   دومین نشست نماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای کوچک بمنظور ارائه راهکارهای زندگی بهینه و تحکیم بخشی به بنیان خانواده با حضور بانوان کارآفرین برگزار گردید.