•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان گالیکش گفت: میزان تعهد اشتغال این شهرستان در سال 98 ،300نفرپیش بینی شده بود که 100درصد از این تعهد محقق شده است.
   رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کردکوی با تاکید بر لزوم تهیه مایحتاج عمومی مردم در ماه مبارک رمضان، گفت: بازرسی و نظارت بر قیمت ارزاق عمومی و رعایت نکات بهداشتی از سوی صنوف در ماه مبارک رمضان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : با احداث چند نیروگاه مقیاس کوچک در سطح استان ، مشکل تامین برق واحد‌های صنعتی گلستان در تابستان ، حل می شود .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : در سال ۹۸، بیش از 4 هزار و 830 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی گلستان پرداخت شد .
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان گلستان با اعلام این خبر از برخوررد قاطع و قانونی با متخلفین واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : در شرایط فشار تحریم ها ، واحد‌های دانش بنیان نقش محوری و اساسی در اقتصاد دارند .
   با رفع موانع تولید محقق می شود :
   رییس سازمان صمت گلستان در بازدید از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی گنبد، گفت : علی رغم تحریم و شیوع ویروس کرونا ، چرخ تولید در گلستان می چرخد و واحد‌های صنعتی استان مشغول تولید هستند .
   رییس سازمان صمت گلستان در دیدار با نمایندگان منتخب استان در مجلس شورای اسلامی گفت :
   رییس سازمان صمت گلستان در دیدار با نمایندگان منتخب استان در مجلس شورای اسلامی گفت : بمنظور توسعه اقتصادی استان باید ظرفیت های جریان ساز و تحول گرای حوزه تولید را پیگیری کنیم .
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : در سال گذشته از 35 میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات مصوب، 7میلیارد و 260میلیون ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شده است .
   رییس سازمان صمت گلستان از برگزاری اولین جلسه کمیته راهبری HSEE در سال99 خبر داد.