•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن کارخانه بزرگ شهدناب یاسوج خبر داد و گفت: این واحد پس از یک دهه تعطیل ،مجددا در اینده نزدیک به چرخه تولید بر می گردد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه ماهه اول امسال۲۲ جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۳۴۶ میلیارد ریال صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویر احمد از تعداد شناسایی ۲۴۳واحد صنفی متخلف در سطح استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور اولین پروانه تحقیق وتوسعه برای کارخانه آجر دهدشت با امضا وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل ستاد تنظیم بازار بصورت ماهیانه در هر یک از شهرستان های استان خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی۱۴۰ واحد صنفی متخلف در زمینه گرانفروشی، احتکار، عدم صورتحساب به مشتری در سطح این استان در۱۰روز گذشته خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل میز خدمت در طبقه اول ساختمان این سازمان در یاسوج خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویر احمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از هدفگذاری توسعه صادرات غیر نفتی استان به ۱۰ میلیون دلار تا پایان سال خبر داد.
   رییس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت از راه اندازی سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا با هدف شناسایی کالای قاچاق خبر داد و گفت: از حدود سه هزار انبار موجود در استان ،تاکنون حدود ۳۰درصد در این سامانه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 هزار و۱۰۰میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پارسال در کهگیلویه و بویراحمد به واحدهای تولیدی پرداخت شد.
Page created in 1.8643109798431 seconds.
memoryUsage : 29662Kb