•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهای هر کیلوگرم گوشت بزغاله و بره 540 هزار ریال در این استان تعیین شده و متصدیان واحدهای عرضه گوشت، بالاتر از این قیمت حق فروش ندارند.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمدگفت: عملکرد سازمان صنعت ،معدن و تجارت در وصول حقوق دولتی معادن ، در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، بیش از ۷۰ درصد رشد داشته است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاپایان ابان ماه ۵۷ هزار و۹مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی،توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ،استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمدگفت:کالاهایی‌که ثبت سامانه جامع انبارها نشوند قاچاق یا احتکار محسوب می شوند .
   رئیس سازمان صنعت کهگیلویه و بویراحمداعلام‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تعداد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شش ماهه اول سال جاری را ۱۲۸مورد بیان‌کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت‌ کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج واحد تولیدی برای دریافت 120 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید با هدف تثبیت اشتغال و افزایش تولید به بانک های عامل این استان معرفی شدند.
   رئیس سازمان صنعت استان کهگیلویه و بویراحمداعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه در حوزه علمی و تحقیقاتی و پژوهشی به دلیل ارتباط نزدیک با مراکز علمی و تحقیقاتی و پژوهشی می‌تواند یاور صنعت استان باشد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفت ماهه سال جاری 2.5 میلیون دلار کالا از گمرک استان به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از توزیع ۱۲۳۳تن گوشت و مرغ منجمد از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از نظارت جدی بر نحوه فروش‌کالاهای پوشاک گرم و زمستانه خبر داد.
Page created in 1.7529458999634 seconds.
memoryUsage : 29664Kb