•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی دلی بجک به نمایندگی از 6 پروژه توسعه و تکمیل زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برنامه اکتشاف 10 هزار کیلومتر مربعی توسط ایمیدرو در این استان خبر داد.

   مهندس فرامرزی خبر داد:
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۸ بیش از ۳ هزار و ۴۷۳ میلیون ریال حقوق دولتی از بهره برداران معادن و دارندگان مجوزهای برداشت موقت مواد ...
   در 6 ماه اول امسال؛
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام 41 هزار و 871 مورد بازرسی در 6 ماهه نخست سال جاری از واحد های صنفی استان خبر داد.
   نمایشگاه پاییزه شهر یاسوج در سالن نمایشگاههای این شهر افتتاح شد .
   طی حکمی از طرف سید شریف حسینی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت سالار حسین پور به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: طرح مقدماتی تشدید بازرسی و نظارت ویژه بازگشایی مدارس در سراسر استان اجرا می‌شود.

   رییس سازمان صمت استان کهگیلویه و بویر احمد از افزایش حجم سرمایه گذاری واحدهای صنعتی استان از 5 هزار میلیارد ریال به بیش از 10 هزار میلیارد ریال خبر داد و عنوان داشت: طرح‌های بزرگی از قبیل سیمان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۲۳ طرح صنعتی با حجم سرمایه‌گذاری ۲۴ هزار میلیارد تومان در سطح استان در دست اجرا است که ۱۳ هزار و ۴۵۰ فرصت شغلی برای آنها پیش‌بینی می‌شود.
   به مناسبت هفته دولت انجام می شود :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ایام هفته دولت، 8 طرح صنعتی و تولیدی با حضور مدیران و مسئولان ارشد بخش دولتی و خصوصی مورد بهره برداری قرار می گیرند.