•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان از اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان در قالب طرح ضیافت و ۱۵ اکیپ ثابت و سیار در این استان خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور اجرای هر چه بهتر طرح فاصله گذاری هوشمند بازرسان صنعت معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی از بازار شهر مارگون بازدید کردند.
   رییس سازمان صمت استان کهگیلویه و بویر احمد گفت : گشت مشترک بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با همکاری بازرسین اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اماکن نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات نوروز در قالب ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و جارت استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام ۸۷ هزار و ۵۰۹ مورد بازرسی در ۱۲ ماهه سال جاری از واحد های صنفی استان خبر داد و گفت: طی ۱۲ماه سال جاری در راستای کنترل و نظارت بر بازار ...
   رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان بهمئی گفت: طی گشت مشترکی که از صنوف خبازان شهرستان بهمئی با نهادهای همکار انجام پذیرفت تعداد 6 واحد نانوایی متخلف پلمپ گردید.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه سال نو و فعالیت صنوف واقع در ضلع شمالی شهر یاسوج (جمعه بازار) از تعطیلی این بازارچه برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس خبر ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد:
   سالار حسین پور در حاشیه نشست فوق العاده با بازرسان وسایت های خبری از آغاز بازرسی طرح نظارتی ویژه مبارزه با شیوع ویروس کرونا بیش از 2هزار و 786 واحد صنفی استان بازرسی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان از ارائه ۶۵۴ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحد صنعتی، صنفی و تولیدی استان در سال رونق تولید خبر داد.
   حسین پور خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با بیان اینکه مشکلات ۱۳ واحد تولیدی در کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید این استان بررسی شد گفت: عمده مشکلات این واحد‌ها مسائل مالی است که تلاش شد با تخصیص ...
   با حکم رضا رحمانی انجام شد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی سالار حسین پور را به سمت رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.