•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   برنامه های اجرایی فعال سازی معادن سلستین و گچ استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور دبیر شورای هماهنگی و احیای معادن کوچک و مسئولان این استان بررسی شد.
   حسین پور خبر داد :
   سرپرست سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش تقاضا برای برخی اقلام در آستانه شب یلدا گفت: در قالب این طرح مراکز عرضه اقلام پرمصرف ویژه شب یلدا نظیر میوه فروشی ها، آجیل و شیرینی فروشی‌ها و ...
   سرپرست سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد :
   سالار حسین پور در هفدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: در جنگ اقتصادی امروز و تحریم ها و تعامل با تولید کنندگان در دستور کار ستاد تسهیل است و مدیران بانکی نیز موظف هستند تا حد ممکن با ...
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   پروژه گازرسانی به ناحیه صنعتی دلی بجک به نمایندگی از 6 پروژه توسعه و تکمیل زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برنامه اکتشاف 10 هزار کیلومتر مربعی توسط ایمیدرو در این استان خبر داد.

   مهندس فرامرزی خبر داد:
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماهه نخست سال ۹۸ بیش از ۳ هزار و ۴۷۳ میلیون ریال حقوق دولتی از بهره برداران معادن و دارندگان مجوزهای برداشت موقت مواد ...
   در 6 ماه اول امسال؛
   سرپرست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از انجام 41 هزار و 871 مورد بازرسی در 6 ماهه نخست سال جاری از واحد های صنفی استان خبر داد.
   نمایشگاه پاییزه شهر یاسوج در سالن نمایشگاههای این شهر افتتاح شد .
   طی حکمی از طرف سید شریف حسینی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت سالار حسین پور به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: طرح مقدماتی تشدید بازرسی و نظارت ویژه بازگشایی مدارس در سراسر استان اجرا می‌شود.