•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد با اعلام اینکه ۸۹ طرح صنعتی از ابتدای امسال برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت نام کردند، افزود: ۸۶ واحد از آن‌ها به بانک معرفی شدند و به ۱۹ واحد ...
   در ۹ ماهه امسال انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به طرح‌ها و واحدهای تولیدی استان در ۹ماهه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون 34 واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات بازسازی ونوسازی معرفی شده اند.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه و بویر احمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کهگیلویه وبویر احمد گفت: از 313 واحد تولیدی که امسال برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک های عامل معرفی شدند تاکنون 40واحد تسهیلات دریافت کرده اند.
   از سوی فعالان صنعتی، معدنی و تجاری کهگیلویه و بویراحمد؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تاکنون هفت کامیون انواع کالای مورد نیاز برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت این استان جمع آوری شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۰۰ میلیون تن ذخیره قطعی ماده معدنی فسفات در این استان وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اعلام برنامه ریزی 4 ماهه برای ارتقای کیفیت پخت نان در استان، گفت: در شش ماهه نخست امسال از ۲ هزار و ۳۰۰ مورد از واحدهای خبازی در سطح استان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طرح کارورزی و فرایند آن گفت :جهت اشتغال کارجویان دانشگاهی، صنعتگران، معدنکاران و اصناف، سامانه کارورزی ویژه ای راه اندازی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بسترهای مناسبی برای جذب سرمایه گذاری خارجی در استان وجود دارد گفت: یکی از اولویت های مهم بخش صنعت کهگیلویه و بویراحمد نیز حمایت ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از بازدید از پروژه پتروشیمی دهدشت مطرح کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم تسریع در تأمین منابع مالی مورد نیاز پتروشیمی دهدشت، گفت: صندوق توسعه ملی و بانک سپه باید برای تأمین مالی و فاینانس پروژه مشارکت کنند.
Page created in 1.9958469867706 seconds.
memoryUsage : 29243Kb