•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   خلفی در همایش مدیران روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کشور در کرمانشاه:
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مردم را مبلغان مهمی برای حمایت از تولید ملی دانست و گفت: باید تصویری امید بخش و شفاف از فعالیت‌های خود به مردم ارایه دهیم.
   در ۷ ماهه امسال انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه گفت: در ۷ ماهه امسال، ۱۲۲ ثبت سفارش برای واردات کالاهای اساسی و ارزش افزوده به ارزش ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در شش ماهه نخست امسال بیش از 944 میلیون و هفت هزار دلار کالا از این استان به بازارهای خارجی صادر شده است.
   در پنج ماهه امسال انجام شد؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در پنج ماهه امسال ۴۲ فقره معافیت گمرکی به ارزش 43 میلیون و 200 هزار دلار توسط این سازمان صادر شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه 120 واحد صنعتی و تولیدی استان کرمانشاه دارای بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی با یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری تا پایان سال 96 به بهره برداری ...
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بر اساس ارزیابی عملکرد سال 95 از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان حوزه برتر معرفی و تجلیل شد.
   محسن صالحی‌نیا در نشست با فعالان اقتصادی بخش خصوصی کرمانشاه اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه در پنج ماهه نخست امسال ۵۰ هزار تن مس در بورس عرضه شد، گفت: صنایع غذایی و کشاورزی باید در اولویت پرداخت تسهیلات قرار بگیرند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون 157 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی این استان پرداخت شده است.
   واحد تولیدی ام.دی.اف با ظرفیت تولید سالانه 436 هزار مترمربع در شهرستان سنقر و کلیایی افتتاح و به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه عملکرد سازمان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به ویژه بیوتروریزم را تشریح کرد.