•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون 157 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی این استان پرداخت شده است.
   واحد تولیدی ام.دی.اف با ظرفیت تولید سالانه 436 هزار مترمربع در شهرستان سنقر و کلیایی افتتاح و به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کرمانشاه عملکرد سازمان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، به ویژه بیوتروریزم را تشریح کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۷ پرونده درخصوص قاچاق کالا و ارز به ارزش ۹۵۰ میلیون ریال تشکیل شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه سهم این استان از تسهیلات 200 میلیارد تومانی برای واحدهای صنعتی در کشور23 میلیارد تومان است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: برای فراهم کردن زیرساخت‌های شهرک صنعتی زاگرس به منظور حضور سرمایه گذاران 110 میلیارد ریال هزینه شده است.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه مطرح شد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ محدودیتی برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی نداریم. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز از رتبه سوم این استان در زمینه رونق تولید و ...
   توسط معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت؛
   خط توسعه فرش یک هزار و 200 شانه زاگرس کرمانشاه با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی توسط معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد افتتاح قرار گرفت. فاز توسعه ای جدید برای ۶۰۰ نفر به صورت غیر ...
   به گفته معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه، این استان با بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تن ذخایرمعدنی شناخته شده، حدود 2 درصد از ذخایر معدنی کشور معادل 57 میلیارد تن ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه در هفته دولت با افتتاح 21 طرح در این استان، زمینه اشتغال حداقل 240 نفر به صورت مستقیم فراهم می شود.