•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته ‌رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ارزش صادراتی این استان یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون دلار است.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از مناطق زلزله زده گیلانغرب:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت و نظام را مرهون حضور و پایمردی مردم گیلانغرب در عرصه‌های مختلف انقلاب دانست و گفت: دولت برای ترمیم و بازسازی خرابی‌ها در مناطق زلزله زده، برنامه ویژه ای دارد.
   با پیگیری ‌سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه انجام گرفت؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه محموله‌ای از اقلام مورد نیاز برای مناطق زلزله‌زده این استان ارسال شده است.
   خلفی در همایش مدیران روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کشور در کرمانشاه:
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مردم را مبلغان مهمی برای حمایت از تولید ملی دانست و گفت: باید تصویری امید بخش و شفاف از فعالیت‌های خود به مردم ارایه دهیم.
   در ۷ ماهه امسال انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه گفت: در ۷ ماهه امسال، ۱۲۲ ثبت سفارش برای واردات کالاهای اساسی و ارزش افزوده به ارزش ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در شش ماهه نخست امسال بیش از 944 میلیون و هفت هزار دلار کالا از این استان به بازارهای خارجی صادر شده است.
   در پنج ماهه امسال انجام شد؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در پنج ماهه امسال ۴۲ فقره معافیت گمرکی به ارزش 43 میلیون و 200 هزار دلار توسط این سازمان صادر شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه 120 واحد صنعتی و تولیدی استان کرمانشاه دارای بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی با یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری تا پایان سال 96 به بهره برداری ...
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بر اساس ارزیابی عملکرد سال 95 از طرف ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان حوزه برتر معرفی و تجلیل شد.
   محسن صالحی‌نیا در نشست با فعالان اقتصادی بخش خصوصی کرمانشاه اعلام کرد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه در پنج ماهه نخست امسال ۵۰ هزار تن مس در بورس عرضه شد، گفت: صنایع غذایی و کشاورزی باید در اولویت پرداخت تسهیلات قرار بگیرند.