•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت کرمانشاه خبرداد:
   از صبح روز پنجم آذرماه 97، تهیه و تأمین آرد، آب و سایر امکانات ضروری و پخت گسترده نان توسط خبازی‌های منطقه برای دسترسی زلزله‌زدگان، آغازشده و همچنان ادامه دارد.
   بیست و دومین روز ملی صادرات با حضور مودودی؛رییس سازمان توسعه تجارت ایران، آقای ، هوشنگ بازوند؛ استاندار، ورییس کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم اسلام‌آباد و دالاهو در مجلس، نماینده مردم قصر ...
   در پی تشدید عملیات بازرسی و گسترش نظارت بر چگونگی ارائه کالا و خدمات در سطح بازار به مردم، بازرسان این سازمان، با حضور در بازار لاستیک‌فروشان کرمانشاه و بازرسی از مراکز توزیع انواع لاستیک خودرو، سه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، از صدور 14 ضمانتنامه اعتبار برای واحدهای صنعتی آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان برای دریافت تسهیلات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: میزان صادرات کشور در سال گذشته 53 میلیارد و 110 میلیون دلار بوده و صادرات استان نیز در این مدت دو میلیارد و 23 میلیون دلار بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: امسال واحد بازرسی این سازمان در کنار دستگاه‌های نظارتی دیگر چون تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف در قالب ۴۰ گروه بازرسی بر بازار استان کرمانشاه در روزهای ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه تاکنون بیش از 20 واحد صنعتی در مناطق زلزله زده کرمانشاه با دریافت تسهیلات مورد نیاز به چرخه تولید برگشته اند.
   همزمان با دهه مبارک فجر؛
   همزمان با دهه مبارک فجر، شرکت شیرین عصاره زاگرس با حضور استاندار، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه با اشاره به تلاش کارشناسان و متخصصان برای تکمیل زنجیره ارزش افزوده آهن و صنایع پایین دستی آن گفت: در حال تکمیل زنجیره ارزش افزوده آهن و فروآلیاژ در استان هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: 1.5 میلیارد تومان تسهیلات برای فعالان حوزه فرش این استان در اختیار پست بانک گذاشته شده است.