•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ، اظهار کرد: برنامه داریم امسال حدود 15 هزار شغل در بخش‌های مختلف صنعت، معدن و تجارت ایجاد کنیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، از پروژه 112 واحدی مسکن مهرشرکت تعاونی مسکن و همچنین ساختمان فروشگاه تعاونی مصرف کارکنان سازمان بازدیدکرد.
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه از بخش اعلام کرد ، در 2814 کیلومترمربع از مناطق مستعد سنقر توسط شرکت سامان عملیات اکتشافات تخصصی و سیستماتیک تحت نظارت سازمان ایمیدرو انجام می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استاندار کرمانشاه با ارائه گزارش از وضعیت طرح های صنعتی در استان گفت: ٢٤٠ واحد صنعتی راکد در استان کرمانشاه وجود ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت کرمانشاه :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت در جلسه کمیته فرش به تشریح برنامه های سازمان در سال جاری پرداخت و افزود: کلیه تمهیدات لازم برای افزایش تعداد فرش بافان و اعطای تسهیلات به آن ها اندیشیده شده است.
   همایش راهبردهای توسعه صنعتی و معدنی کرمانشاه با رویکرد اقتصاد مقاومتی، در سالن همایش¬های مجتمع صنایع سیمان سامان غرب، برگزار شد .
   تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه ، با حضور رییس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ، رییس سازمان و جمعی از مدیران تشکلها و واحدهای صنعتی استان در سالن جلسات این سازمان ...
   نشست هماهنگی و همکاری سازمان و پارک علم و فناوری استان، به منظور بررسی راه کارها و دسترسی به نقاط مشترک و همکاری در ارتقاء کمی و کیفی واحدهای تولیدی دانش بنیان در سطح استان، برگزارشد .
   چهل و پنجمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی ، بانک های عامل و بخش های خصوصی در سالن جلسات استانداری برگزار شد
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه، طی نشستی با معدنکاران قیرطبیعی استان ، مهمترین چالش های پیش روی معدنکاری را برشمرد و افزود : استخراج غیرکارشناسانه در معادن استان بخصوص قیرطبیعی باعث ...
Page created in 1.8850629329681 seconds.
memoryUsage : 29266Kb