•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: در پنج ماهه اول امسال 15 معدن غیرفعال استان کرمانشاه به چرخه تولید بازگشتند.
   در پانزدهمین شورای استانی جشنواره شهید رجایی؛
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در میان دستگاه‌های اجرایی این استان، به‌عنوان دستگاه برتر در محور اشتغال، شناخته و معرفی شد.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صمت استان کرمانشاه ارزش کل پرونده‌های متشکله تخلف صنفی در هفته منتهی به روز دوشنبه، چهارم شهریورماه، سه میلیارد و 752 میلیون و 129 هزار و 750 ریال برآورد شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از افتتاح 21 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد ریال و اشتغالزایی نزدیک به 200 نفر در کرمانشاه به مناسبت هفته دولت خبر داد.

   در هفته دولت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد: در هفته دولت، 21 پروژه با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد ریال افتتاح می شود.
   محمد شریعتمداری«وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی» در سفر به استان کرمانشاه از مجتمع کشت و صنعت روژین تاک بازدید به عمل آورد.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: 75 درصد ذخایر ماده معدنی بیتومین(قیر طبیعی) کشور در این استان قرار دارد.

   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان این مطلب که اقبال به سرمایه‌گذاری در حوزه معدن بیشتر از گذشته است، افزود: بیش از 75 درصد از ذخایر قیر طبیعی( بیتومین) کشور در استان کرمانشاه ...
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: از سال 1396 تا سه ماهه اول امسال 148 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 161 میلیارد تومان و اشتغالزایی 1943 نفر به چرخه اقتصادی استان بازگشته اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از سال 1396 تا پایان 3 ماهه نخست سال 1398، 119 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 150.2 میلیارد تومان و یک هزار و 621 نفر اشتغال زایی به چرخه تولید بازگشته ...