•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   هجدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سایر اعضای کارگروه، برگزار شد.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت کرمانشاه:
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت اعلام کرد: افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه تغییر نرخ بنزین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بازرسان و کارشناسان این سازمان در 7 ماهه امسال، با حضور در بازار و کنترل واحدهای صنفی، تولیدی و توزیعی و مراکز خدماتی 98 هزار و 602 مورد بازرسی ...
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، فراخوان اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان سال 1398 منتشر شد.
   معاون سازمان پدافند غیرعامل در بازدید از کارخانه سیمان سامان تأکید کرد :
   معاون امور صنعتی و تجاری سازمان پدافند غیر عامل کشور در بازدید از سیمان سامان غرب در استان کرمانشاه تاکید کرد: سیمان سامان باید در زمینهR &D نیز باید فعالیت‌های زیادی داشته باشد تا بتواند سرمایه ...
   رییس سازمان صمت کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از افزایش ۲۰۰ درصدی حجم سرمایه‌گذاری در بخش صنعت در چهارماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال 1398 تا پایان مهرماه، ۱۵ معدن و ۱۳ واحد صنعتی راکد، فعال و به چرخه تولید برگشته‌اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام گرفته توسط استاندار کرمانشاه، تدابیر و تمهیدات لازم اندیشیده شده تا اقلام ضروری و موردنیاز موکب‌های عزاداری، تهیه و تأمین و ...
   دو طرح توسعه ای با اشتغالزایی ۵۷ نفر با حضور معاون کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرک بیستون کرمانشاه به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از آغاز سال تا پایان مرداد ۹۸ بازرسان تلاش‌گر این سازمان، توانسته‌اند 68 هزار و 409 مورد بازرسی از واحدهای توزیعی و صنفی داشته باشند که در مقایسه با ...