•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام گرفته توسط استاندار کرمانشاه، تدابیر و تمهیدات لازم اندیشیده شده تا اقلام ضروری و موردنیاز موکب‌های عزاداری، تهیه و تأمین و ...
   دو طرح توسعه ای با اشتغالزایی ۵۷ نفر با حضور معاون کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرک بیستون کرمانشاه به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از آغاز سال تا پایان مرداد ۹۸ بازرسان تلاش‌گر این سازمان، توانسته‌اند 68 هزار و 409 مورد بازرسی از واحدهای توزیعی و صنفی داشته باشند که در مقایسه با ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: در پنج ماهه اول امسال 15 معدن غیرفعال استان کرمانشاه به چرخه تولید بازگشتند.
   در پانزدهمین شورای استانی جشنواره شهید رجایی؛
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در میان دستگاه‌های اجرایی این استان، به‌عنوان دستگاه برتر در محور اشتغال، شناخته و معرفی شد.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صمت استان کرمانشاه ارزش کل پرونده‌های متشکله تخلف صنفی در هفته منتهی به روز دوشنبه، چهارم شهریورماه، سه میلیارد و 752 میلیون و 129 هزار و 750 ریال برآورد شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از افتتاح 21 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد ریال و اشتغالزایی نزدیک به 200 نفر در کرمانشاه به مناسبت هفته دولت خبر داد.

   در هفته دولت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد: در هفته دولت، 21 پروژه با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد ریال افتتاح می شود.
   محمد شریعتمداری«وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی» در سفر به استان کرمانشاه از مجتمع کشت و صنعت روژین تاک بازدید به عمل آورد.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: 75 درصد ذخایر ماده معدنی بیتومین(قیر طبیعی) کشور در این استان قرار دارد.