•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه سهم این استان از تسهیلات 200 میلیارد تومانی برای واحدهای صنعتی در کشور23 میلیارد تومان است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: برای فراهم کردن زیرساخت‌های شهرک صنعتی زاگرس به منظور حضور سرمایه گذاران 110 میلیارد ریال هزینه شده است.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه مطرح شد:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ محدودیتی برای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی نداریم. رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز از رتبه سوم این استان در زمینه رونق تولید و ...
   توسط معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت؛
   خط توسعه فرش یک هزار و 200 شانه زاگرس کرمانشاه با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی توسط معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت مورد افتتاح قرار گرفت. فاز توسعه ای جدید برای ۶۰۰ نفر به صورت غیر ...
   به گفته معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه، این استان با بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تن ذخایرمعدنی شناخته شده، حدود 2 درصد از ذخایر معدنی کشور معادل 57 میلیارد تن ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه در هفته دولت با افتتاح 21 طرح در این استان، زمینه اشتغال حداقل 240 نفر به صورت مستقیم فراهم می شود.
   یک هزار و 431 کارت قالی‌بافی در استان کرمانشاه صادر و ۱۹۵ فقره کارت بازرگانی نیز در چهار ماهه نخست 96 صادر و یا تمدید شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه این استان با مجموع ظرفیت تولید سالانه یک میلیون تن انواع تولیدات پتروشیمی، جایگاه سوم کشوری را از نظر میزان تولید در این حوزه دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: برای فراهم کردن زیرساخت‌های شهرک صنعتی زاگرس جهت حضور سرمایه گذاران ۱۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
   قابلیت های سرمایه گذاری در استان کرمانشاه با حضور سفیر روسیه در ایران، در محل اتاق بازرگانی،صنایع ومعادن وکشاورزی استان بررسی شد.