•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛
   رییس سازمان صنعت، معادن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه مدیران اتحادیه‌های صنفی گفت: جامعه اصناف در طول دوران انقلاب ثابت کرده‌اند که همواره در کنار مردم هستند.
   معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: کارشناسان و بازرسان این سازمان طی هشت‌ماهه امسال 5 هزار و 025 گزارش و شکایت مردمی ارسالی به ستاد خبری را مورد بررسی و اقدام ...
   هشتاد و هشتمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه و با حضور رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه و سایر اعضاء در محل سالن جلسات تدبیر ...
   هجدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سایر اعضای کارگروه، برگزار شد.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت کرمانشاه:
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت اعلام کرد: افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه تغییر نرخ بنزین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بازرسان و کارشناسان این سازمان در 7 ماهه امسال، با حضور در بازار و کنترل واحدهای صنفی، تولیدی و توزیعی و مراکز خدماتی 98 هزار و 602 مورد بازرسی ...
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، فراخوان اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان سال 1398 منتشر شد.
   معاون سازمان پدافند غیرعامل در بازدید از کارخانه سیمان سامان تأکید کرد :
   معاون امور صنعتی و تجاری سازمان پدافند غیر عامل کشور در بازدید از سیمان سامان غرب در استان کرمانشاه تاکید کرد: سیمان سامان باید در زمینهR &D نیز باید فعالیت‌های زیادی داشته باشد تا بتواند سرمایه ...
   رییس سازمان صمت کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از افزایش ۲۰۰ درصدی حجم سرمایه‌گذاری در بخش صنعت در چهارماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال 1398 تا پایان مهرماه، ۱۵ معدن و ۱۳ واحد صنعتی راکد، فعال و به چرخه تولید برگشته‌اند.