•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد :
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 5 فقره پروانه بهره‌برداری معدن با اشتغال 45 نفر و سرمایه‌گذاری 48.5 میلیارد ریال در این استان صادر شده است.
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین اتحادیه فرش دستباف و بانک مهر ایران منعقد شده؛ خریداران فرش دستباف می‌توانند از تسهیلات 200 میلیون ...
   اتحادیه بلور و چینی‌آلات شهرستان کرمانشاه در خصوص طرح مقابله با افزایش قیمت‌ها طی یک اقدام خودجوش نسبت به کاهش ۵ درصد قیمت انواع چینی و بلور را به مدت یک ماه به زیرمجموعه‌های خود ابلاغ کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛
   رییس سازمان صنعت، معادن و تجارت استان کرمانشاه در جلسه مدیران اتحادیه‌های صنفی گفت: جامعه اصناف در طول دوران انقلاب ثابت کرده‌اند که همواره در کنار مردم هستند.
   معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: کارشناسان و بازرسان این سازمان طی هشت‌ماهه امسال 5 هزار و 025 گزارش و شکایت مردمی ارسالی به ستاد خبری را مورد بررسی و اقدام ...
   هشتاد و هشتمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه و با حضور رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه و سایر اعضاء در محل سالن جلسات تدبیر ...
   هجدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کرمانشاه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و سایر اعضای کارگروه، برگزار شد.
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت کرمانشاه:
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت اعلام کرد: افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه تغییر نرخ بنزین به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بازرسان و کارشناسان این سازمان در 7 ماهه امسال، با حضور در بازار و کنترل واحدهای صنفی، تولیدی و توزیعی و مراکز خدماتی 98 هزار و 602 مورد بازرسی ...
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، فراخوان اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان سال 1398 منتشر شد.