•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به گفته معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان کرمانشاه تاکنون ۱۱ معدن غیر فعال این استان به چرخه تولید باز گشته‌اند.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: به اهتمام معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کننده این سازمان؛ پویش همگانی و مردمی ((بدون قیمت نخریم)) در سراسر استان، به راه افتاده و از مردم ...
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: پری اسکندری؛ از تولیدکنندگان فرش دست‌باف کرمانشاه، با هدایت و همکاری مرکز ملی فرش ایران، موفق به ثبت اختراع خود با عنوان «تلفیق فرش و گلیم به‌صورت دو رو» شد.
   رئیس سازمان صمت استان کرمانشاه:
   رئیس سازمان صنعت استان کرمانشاه در بیست و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، گفت: در ایام پایانی سال شاهد شیوع بیماری کرونا در کشور و استان بودیم و خسارت‌هایی نیز در حوزه‌های مختلف اقتصادی ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کننده سازمان صمت استان کرمانشاه:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: بر اساس مواد ۱۷ و ۶۸ با اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد قاطع قانونی خواهد شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان کرمانشاه خبر داد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان کرمانشاه از توزیع بیش از ۲۰۰۰ تن شکر در بخش های گوناگون مصرفی این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان کرمانشاه:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه در یازدهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از همکاری و تعامل بانک‌های استان با واحدهای تولیدی در زمینه پرداخت تسهیلات در سال ۹۸ خبر داد و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: این سازمان در اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) در سال ۹۸، رتبه سوم کشوری را کسب نمود.
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: سال گذشته 116 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شده که از 1385 مصوبه بیش از 79 درصد آن عملیاتی شده است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: در سال جهش تولید؛ 7 معدن غیرفعال این استان، احیا و به چرخه تولید بازگشتند.