•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان از بهره برداری از اولین کارخانه فرآوری خرمای جنوب کرمان در آینده نزدیک خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت : کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان در سال 1395 رتبه پنجم کشور را کسب کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در مراسم کلنگ زنی 2 کارخانه بزرگ صنعتی و صنایع معدنی، از میانگین رشد سرمایه گذاری صنعتی بیش از 386 درصدی و صنایع معدنی 100 درصدی در قلعه گنج خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از معرفی 21 واحد تولیدی و طرح نیمه تمام به بانک های استان جهت دریافت تسهیلات رونق ازابتدای سال تاکنون تولید خبر داد.
   گام های بلند دیگر در جهت رشد صنعتی و اقتصادی جنوب کرمان با افتتاح و کلنگ زنی پروژه های صنعتی و معدنی
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از افتتاح چندین طرح صنعتی و معدنی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد و گفت : با توجه به پیشرفت های حاصله در حوزه های صنعتی و معدنی و به نتیجه رسیدن ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از آغاز به کار اولین نمایشگاه فرش دستباف جنوب کرمان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته 140 طرح صنعتی و صنایع معدنی در منطقه برای دریافت دور جدید تسهیلات رونق تولید پیش بینی شده است که مبلغ مورد نیاز این واحدها ...
   با پیگیری های سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان انجام گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از صادرات دو محموله 19.5 تنی محصولات لبنی به کشورهای افغانستان و پاکستان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: بیش از 55 درصد اکتشافات و 58 درصد بهره برداری های انجام شده در حوزه معادن جنوب کرمان طی سه سال و نیم اخیر صورت گرفته است.