•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در پی سفر یک روزه معاون اول رئیس جمهوری و وزیر صنعت،معدن وتجارت به استان کرمان کارخانه‌ی کنستانتره 2 میلیون تنی شرکت سنگ آهن گهرزمین و خطوط 5 و 6 تولید کنستانتره‌ی گل گهر افتتاح شد .
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت :
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از ساختمان تاریخی شرکت سهامی فرش ایران در کرمان و کارگاه بافت فرش برای صحن حضرت زهرا(س)بر لزوم احیا و نگهداری این ساختمان صد ساله به عنوان نمادی از پیشینه فرشبافی در ...
   معاون اول رییس جمهور:
   معاون اول رئیس‌جمهور گفت: در جهت خروج از رکود، سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال باید برای شرکت‌ها فرصت کار و سرمایه‌گذاری بیشتر فراهم کرد.
   با حضور معاون اول رییس جمهوری؛کارخانه کک سازی و قطران روز دوشنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری در شهرستان زرند به بهره برداری رسید.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت این است که هر آنچه شروع کرده اند و آنچه می خواهند شروع کنند در اختیار مردم قرار دهند.
   معاون اول رئیس جمهور :
   معاون اول رییس جمهوری گفت: همواره یکی از دغدغه های اصلی کشور مساله زغالسنگ بوده است، زغالسنگ نعمتی خدادادی است که می تواند در تحقق توسعه اقتصادی کمک بسزایی کند.
   مدیرعامل شرکت میدکو گفت: فاز دوم کنسانتره زرند و سیرجان نیز به زودی راه‌اندازی می‌شود و باید برای تأمین مواد اولیه آنها کاری انجام شود.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بحث آهن اسفنجی دچار کمبودهایی هستیم که با فعالیت واحد بردسیر بخشی از زنجیره تامین و پیش‌بینی می‌شود تا سال 1395 این زنجیره گندله، آهن و فولاد کامل شود و شاهد صدور مواد ...
   با نصب اولین و مهمترین قطعه 120 تنی از کوره قوس الکتریکی(EAF) در پروژه فولادسازی بردسیر از سوی شرکت تام ایران خودرو، میزان پیشرفت این پروژه فولادسازی به بیش از 60درصد رسید.
   با حضور معاون اول رییس جمهور کارخانه احیاء مستقیم بردسیر با ظرفیت سالانه یک میلیون تن آهن اسفنجی مورد بهره برداری قرار گرفت ؛اسحاق جهانگیری صبح امروز (دوشنبه) در جریان سفر به استان کرمان با حضور در ...
Page created in 1.8743369579315 seconds.
memoryUsage : 29248Kb