•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رزمابش ایثار بسیجیان کارخانجات استان‌کرمان با هدف اعلام آمادگی کارگران بسیجی برای مقابله با بحران های اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود.
   جلسه کارگروه تعامل فعالیتهای معدنی در عرصه های منابع طبیعی در محل اداره کل منابع طبیعی استان کرمان به منظور بررسی پرونده های معدنی مشکل دار با منابع طبیعی تشکیل شد.
   در بیستمین جشنواره شهید رجایی و در ارزیابی عملکرد از دستگاههای اجرایی استان کرمان ، سازمان صنعت،معدن وتجارت استان به عنوان دستگاه برتر برگزیده این جشنواره معرفی شد
   محمدرضا خواجویی معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار کرد: برای استان کرمان، پروژه بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی حدود ۱۰۱ واحد تولیدی صنفی تعریف شده است.
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت کرمان مطرح کرد:
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت کرمان گفت: سقوط ارزش ریال در مقابل دلار باعث کاهش قیمت تمام شده کالا و ایجاد مزیت رقابتی برای ما شده است تا بازارهای منطقه به دست بیاوریم.
   معاون نظارت و بازرسی صمت شمال استان کرمان از بازرسی ۲۰ هزار واحد صنفی شمال این استان طی هفت ماه امسال خبر داد و گفت: از این تعداد بالغ بر شش هزار واحد صنفی متخلف شناخته شدند.
   معاون صنعت استان کرمان اعلام‌کرد:
   معاون صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه سیستم بانکی تمایلی به پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی ندارد، گفت: بانک‌ها مکلف به پرداخت تسهیلات هستند.
   تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، اداره کل آموزش و پرورش و شرکت شهرکهای صنعتی کرمان به منظور تاسیس دفتر ارتباط صنعت با آموزش و پرورش در شهرک صنعتی خضراء کرمان به امضا رسید.
   بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان این سازمان طی هفته گذشته 1117واحد صنفی توزیعی، تولیدی و خدمات فنی را مورد بازرسی قراردادند در بازرسی ازاین 137 واحد صنفی متخلف شناسایی و به تعزیرات ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان:


   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: امسال تا پایان سال 97 افتتاح بیش از 6 هزار میلیارد تومان پروژه را شاهد خواهیم بود.