•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت : 37 درصد از تولید ناخالص داخلی استان کرمان مربوط به حوزه صنعت، معدن و تجارت است که 15 درصد سهم صنعت، 12 درصد معدن و 10 درصد مربوط به حوزه تجارت است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از برپایی 27 ایستگاه توزیع میوه شب عید در استان کرمان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: 37 درصد تولید ناخالص ملی استان کرمان مربوط به صنعت، معدن و تجارت است و برنامه ما این است تا سهم 37 درصد از تولید ناخالص ملی را به 47 درصد افزایش دهیم.
   در مجمع ملی سلامت با حضور رئیس جمهور:
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان به عنوان دستگاه برگزیده کشوری، لوح و تندیس جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت را دریافت کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از اجرای 29 پروژه اقتصاد مقاومتی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با پیشرفت فیزیکی بالای 67 درصد خبر داد.
   همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت همراه ؛
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از افتتاح 17هزار میلیارد ریال پروژه در استان کرمان ، همزمان با سفر رئییس جمهور ، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از اعضای هیئت دولت به استان کرمان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از بررسی و اجرای طرح گردشگری معدنی از جمله گردشگری معادن زغالسنگ شهرستان های زرند، کوهبنان و راور خبر داد .
   420 معدن با میزان ذخیره 5 میلیارد تن هم اکنون در استان کرمان فعال است.
   سرپرست معاونت معدن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: با تلاشهای صورت گرفته در چند سال اخیر ، میزان ذخایر معدنی استان کرمان به 5 میلیارد تن رسیده است و بیش از 420 معدن در استان ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: در بازرسی های انجام شده بیش از 4 میلیارد ریال کالای قاچاق از ابتدای امسال تا پایان شهرویر ماه در استان کرمان کشف شده است.