•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با برگزاری 187 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در کردستان، بیش از یک هزار و 338 مصوبه در جهت حمایت از واحدهای تولیدی استان به تصویب رسیده که 98 مصوبه ...
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از مجموع انبارهای مورد تایید و ثبت شده این استان، هم اکنون ۱۶۵ انبار فعال است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: واحد تولیدی شرکت صبا شیرین کردستان یکی از واحدهای صنعتی شهرستان دیواندره با تولید روزانه ۶ تن قند شکسته و ۲۵ نفر اشتغال مستقیم به چرخه تولید بازگشت.
   با آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 14 اردیبهشت ماه تا 22 اردیبهشت ماه امسال در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان 255 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه 214 ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: در سال 1397 حدود ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات یارانه دار با سود ۱۰ درصد به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: واحدهای تولیدی صادرات محور استان کردستان در سال ۱۳۹۷ حدود ۵٦ درصد نسبت به سال ۱۳۹۶ افزایش داشته اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به اختصاص 200 میلیارد ریال تسهیلات از منابع مختلف رونق تولید به واحدهای تولیدی شهرستان سقز در سال 97 خبر داد و افزود: در سال جاری هم پرداخت تسهیلات به واحدهای ...
   معاون امور معادن و اکتشافات معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: تولید شمش طلای استاندارد بین المللی با برند کردستان از جمله برنامه های سازمان صمت در این استان است.
   ازیکم بهمن ماه 97 تا 5 فروردین 98 در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد یک هزارو 326 مورد تخلف کشف گردید که در این رابطه یک هزار و 105 فقره پرونده برای واحد های ...
   با حضور رئیس و معاونین اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی کردستان در سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، تفاهم نامه دفتر ارتباط با استاندارد در این سازمان منعقد گردید.