•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 (یکم بهمن ماه لغایت 29 بهمن ماه سال جاری) در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد 4 هزارو 704 مورد تخلف کشف گردید که در این ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بر ضرورت تعریف صنایع پیشران متناسب با مزیت های استان تاکید کرد وگفت: مجموع اشتغال موجود بخش صنعت استان ۱۱ هزار نفر است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تلاش برای ایجاد اطلس معادن استان برای حضور جدی سرمایه گذاران به این عرصه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از تخصیص ۱۰ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از تولید 21 درصد لاستیک مورد نیازخودروهای سبک کشور در کارخانه لاستیک بارز کردستان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در حوزه معدن به عنوان یکی از ظرفیت‌های اقتصادی استان کردستان بهترین اقدامی که انجام دادیم شفاف‌سازی بود که با هدف ارتقای سطح رضایت مندی و ایجاد اعتماد و ...
   از ابتدای شروع بکار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تا پایان آذر امسال 81 جلسه اصلی کارگروه و 83 جلسه کمیته کارشناسی در استان تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بهترین راه ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان بانه را استفاده از مزیت و پتانسیل مرز عنوان کرد و از همکاری کامل با فعالان اقتصادی مشتاق سرمایه گذاری در منطقه ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   محمد دره وزمی گفت: مورد جواز تاسیس در هفت ماهه امسال تعدادطرح‌های صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 5/5 درصد رشد را نشان می دهد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   محمد دره وزمی گفت: در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از یکم تا 7 دی ماه امسال 178 مورد تخلف شناسایی شد که در مجموع 2 میلیارد و 473 میلیون و 445 هزار و 712ریال ...