•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با تلاش های صورت گرفته و عزم جدی مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان جایگاه صنعت استان در کشور 5 رتبه ارتقاء یافت.
   مجموع صادرات استان از مرز 900 میلیون دلار گذشت
   ارزش کل مبادلات استان 4 هزار و 237 میلیون دلار بوده که به لحاظ وزنی 31 درصد و به لحاظ ارزشی 18 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته و کل صادرات استان یک‌هزار و 293 هزار تن بوده که ارزش این میزان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از توزیع۷۵۰۰ حلقه لاستیک ماشین سنگین در این استان خبرداد.
   هشتادویکمین کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان کردستان با هدف رفع موانع بانکی هشت واحد صنعتی برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل زنجیره فولاد کردستان را پنج هزار میلیارد تومان عنوان کرد.
   رییس سازمان صنعت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان در مراسم روز ملی صادرات وتجلیل از صادرکنندگان برتر استان بر عزم جدی برای حمایت از رونق وافزایش تولید در کردستان تاکید کرد وگفت‌‌: این سازمان برای رونق تولید در ...
   مدیرکل دفتر توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران
   مدیر کل دفتر توسعه صادرات ومحصولات صنعتی ومعدنی سازمان توسعه تجارت ایران ، رشد صادرات استان کردستان در هفت ماهه نخست سالجاری را بیش از میانگین کشوری اعلام کرد.
   رییس نظارت سازمان صنعت کردستان:
   از 12 آبان ماه لغایت 18 آبان سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 45 مورد گزارش مردمی دریافت و از این تعداد16 مورد تخلف احراز و در این زمینه پرونده تشکیل و به ...
   در استان کردستان برگزار شد؛
   کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در حوزه اصناف و بازاریان با حضور روسای اتحادیه های صنفی و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان سنندج برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از مطالعات اکتشافی در ۴۳ درصد پهنه های استان برای یافتن نقاط و معادن امید بخش در استان خبر داد.
Page created in 2.6283431053162 seconds.
memoryUsage : 29819Kb