•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اعلام کرد :در هفته گذشته، یک هزار و 801 مورد بازرسی از واحدهای صنفی در سطح بازار استان صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   929واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی با اعتبار درخواستی 311 میلیارد و 600 میلیون تومان به بانک‌های عامل معرفی شده است
   در گزارش عملکرد 9 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام شد:
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کردستان 246 فقره جواز تاسیس و 52 فقره پروانه بهره برداری در 9 ماهه امسال صادر کرده است.
   مشکلات 4 طرح صنعتی کردستان در نشستی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان درتهران بررسی و حل و فصل شد.
   کارخانه آرد سازی سقز با بهره گیری از پیشرفته ترین فناورهای روز با حضور مسئولان دولتی و صنعتی کردستان افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : ورود بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی می تواند استان را به توسعه برساند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   در کل کشور در حدود 21 شرکت بازاریابی شبکه ایی مجوز فعالیت گرفته اند که 16 شعبه شرکت های تاسیس شده در استان کردستان فعالیت می کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : با توجه به آغاز راه صنعت در کردستان، انتظار ما از وزارت نیرو این است که آب مورد نیاز بخش صنعت را تامین کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : کردستان نقشی تاثیر گذار در اقتصاد مقاومتی ،صادرات و استفاده از پتانسیلهای موجود دارد و آماده همکاری با بخش خصوصی و دولتی است.
   با انجام یک هزارو 860مورد بازرسی در سطح بازار کردستان در مجموع 193 میلیون و 430 هزار ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
Page created in 1.9058570861816 seconds.
memoryUsage : 29251Kb