•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بر آمادگی همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی را برای تسهیل گری سرمایه گذاری تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در همایش معرفی برندهای برتر استان گفت :خرید محصولات داخلی نوعی مبارزه با قاچاق کالا و ارز است .
   در سال گذشته صورت گرفت :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :مبادلات مرزی کردستان اعم از واردات،صادرات،ترانزیت و سایر گمرکات در 12 ماهه سال گذشته مبلغ 3 میلیاردو 764 میلیون و 883 هزارو ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد :
   در اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 96 کردستان ، 18 هزار و 490 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در بازدید از نمایشگاه مصنوعات سنگی قروه گفت: یکی از راههای ایجاد اشتغال در کردستان، حرکت در جهت فرآوری سنگ های تزئینی و تولید مصنوعات سنگی است.
   اولین دوره مقدماتی آموزش تحقیق و توسعه(R&D) برای بیش از 65 نفر از مدیران و کارشناسان شرکت ها و واحدهای تولیدی در کردستان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   در آستانه نوروز و با هدف تثبیت قیمت ها در بازار، نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا(بهاره) در شهرستان های مختلف استان کردستان برپا می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان :
   در مجموع در دو بخش واحدهای صنعتی و کشاورزی بیش از 70 میلیارد و 640 میلیون تومان تسهیلات در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان کردستان پرداخت شده است.
   نظارت بر کالاهای اولویت‌دار از جمله گوشت قرمز، مرغ و ماهی، آجیل وخشکبار، خدمات مسافرتی و گردشگری در اولویت اقدامات بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان است.
   اداره امور اصناف و تشکلهای سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در زمره استانهای فعال در کشور قرار گرفت.