•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   اولین دوره مقدماتی آموزش تحقیق و توسعه(R&D) برای بیش از 65 نفر از مدیران و کارشناسان شرکت ها و واحدهای تولیدی در کردستان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   در آستانه نوروز و با هدف تثبیت قیمت ها در بازار، نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا(بهاره) در شهرستان های مختلف استان کردستان برپا می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان :
   در مجموع در دو بخش واحدهای صنعتی و کشاورزی بیش از 70 میلیارد و 640 میلیون تومان تسهیلات در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان کردستان پرداخت شده است.
   نظارت بر کالاهای اولویت‌دار از جمله گوشت قرمز، مرغ و ماهی، آجیل وخشکبار، خدمات مسافرتی و گردشگری در اولویت اقدامات بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان است.
   اداره امور اصناف و تشکلهای سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در زمره استانهای فعال در کشور قرار گرفت.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن وتجارت کردستان گفت: به منظور تقویت زیرساخت ها و حمایت از هنر صنعت فرش دستباف اقدامات خوبی را در دست اجرا است.
   تسهیلات پرداخت شده به 317 واحد تولیدی استان کردستان در بخش صنعت و کشاورزی مبلغ 106 میلیارد و 278 میلیون تومان بوده است.
   یک هزار و 893 مورد بازرسی در سطح استان کردستان از واحدهای صنفی و غیر صنفی در یک هفته صورت گرفته است.
   کلنگ ساخت بزرگ‌ترین شهرک صنعتی استان کردستان با حضور استاندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی دیگر از مدیران اجرایی شهرستان قروه به زمین زده شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :ما برای ورود سرمایه گذار به استان فرش قرمز پهن می کنیم و در این راستا از هیچ کوشش حمایتی دریغ نخواهیم کرد.
Page created in 2.0528738498688 seconds.
memoryUsage : 29261Kb