•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت کردستان تاکید کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: جلوگیری از خام فروشی شعار عملی ماست و باید ارزش افزوده معادن کردستان را به استان برگردانیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   در اوایل سالجاری و در دومین سفر هیات دولت به کردستان گام های مهم و تاثیرگذاری در راستای صنعتی شدن استان برداشته شد. که از آن جمله می توان به افتتاح و بهره برداری از کارخانه لاستیک بارز، پتروشیمی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع مبلغ یک هزار و 200 میلیارد ریال به 341 واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.
   در 2 ماه نخست امسال:
   حجم کل مبادلات استان کردستان طی دو ماهه ابتدای سالجاری 439 هزارتن معادل 825.3 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال95، 31 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع 2 هزارو 186 مورد بازرسی طی هفته دوم خرداد ماه سال جاری در سطح بازار استان کردستان انجام گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در هفته آخر اردیبهشت ماه سال جاری در مجموع 2 هزارو43 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.
   جمعی از دانشجویان دانشگاه های سطح استان کردستان از واحد صنعتی "جاودان ستاره زیویه" طی تور صنعتی تدارکاتی سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان بازدید کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در شهرستان دیواندره اولویت اول ما بحث تولید و اشتغال است و با برنامه ریزی های صورت گرفته، در شهرستان دیواندره 61 مورد جواز تاسیس صادر شده که باید این 61 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با توجه به پتانسیلهای موجود سنگ آهن در استان، پروژه زنجیره فولاد در کردستان بعنوان یک صنعت پیشران از آبان سال 93 کلید خورد تا از خروج سنگ آهن خام از استان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: وجود بیش از 3 هزار و 400 واحد صنفی و 24 واحد تجاری در شهرستان مریوان نشان دهنده ظرفیت خوب تجارت در این شهرستان است.