•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مشکلات 4 طرح صنعتی کردستان در نشستی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان درتهران بررسی و حل و فصل شد.
   کارخانه آرد سازی سقز با بهره گیری از پیشرفته ترین فناورهای روز با حضور مسئولان دولتی و صنعتی کردستان افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : ورود بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی می تواند استان را به توسعه برساند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   در کل کشور در حدود 21 شرکت بازاریابی شبکه ایی مجوز فعالیت گرفته اند که 16 شعبه شرکت های تاسیس شده در استان کردستان فعالیت می کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : با توجه به آغاز راه صنعت در کردستان، انتظار ما از وزارت نیرو این است که آب مورد نیاز بخش صنعت را تامین کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : کردستان نقشی تاثیر گذار در اقتصاد مقاومتی ،صادرات و استفاده از پتانسیلهای موجود دارد و آماده همکاری با بخش خصوصی و دولتی است.
   با انجام یک هزارو 860مورد بازرسی در سطح بازار کردستان در مجموع 193 میلیون و 430 هزار ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
   یک هزارو 901 مورد بازرسی در هفته گذشته در بازار کردستان انجام شده است که در مجموع 108 میلیون و 996هزار و 780 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
   2 میلیارد و 511 میلیون دلار مبادلات مرزی از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه در استان کردستان انجام شده است.
   با انجام یک هزار و 822 مورد بازرسی در سطح بازار کردستان در مجموع یکصد میلیون و 511 هزارو 432ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
Page created in 1.7906179428101 seconds.
memoryUsage : 29259Kb