•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت در کردستان :
   معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت گفت: 60 میلیون مترظرفیت خالی تولید چادر مشکی درکشور وجود دارد که از این میزان می توان 10 میلیون متر آن را در کردستان ایجاد کرد.
   نشست هم اندیشی زنان کارآفرین صادرکننده در حوزه کالا و خدمات با حضور زنان کارآفرین و جمعی از مسئولان اجرایی در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان برگزارشد.
   طی یک هفته انجام شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع 2 هزارو 301 مورد بازرسی در سطح استان از11شهریور لغایت 17شهریور ماه سال جاری انجام شده است.
   با حضور استاندار کردستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان بخش دولتی و خصوصی 3 واحد تولید مصنوعات سنگی ، الیاف مصنوعی وآجر دژ کردستان به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان گفت: برای شناخت ظرفیت‌های معدنی استان 4 پهنه به مساحت کلی 12 هزار و 500 کیلو متر مربع شامل پهنه های سقز، بیجار ، دیواندره و قروه تعریف شده است که عملیات ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان گفت: در ایام هفته دولت در کردستان با حضور مدیران و مسئولان بخش دولتی و خصوصی 10 طرح صنعتی افتتاح می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :قوانین و مقررات حمایت از رونق تولید برای تمام کشور یکسان مصوب شده است وبرای تحقق شعار سال و حمایت از تولید و ایجاد رونق اقتصادی ، تمامی مولفه های حمایت از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در جهت افزایش کیفیت نان و بالابردن راندمان کارخانجات آردسازی، اقدام به معرفی این واحدها برای دریافت تسهیلات می کنیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : صادرات در کردستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد رشد داسته است و ضروری است برای تقویت تولید ملی ضرورت بازارهای جدید شناسایی شوند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در طول فعالیت سامانه بهین یاب از ابتدای سال 1395 تا کنون، در حدود یک هزار و 260 میلیارد ریال تسهیلات به 343 واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و صنعت استان پرداخت ...