•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با تاکید بر معدنی بودن این استان ،گفت : تلاش سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان کانالیزه کردن ظرفیت های معدنی به سمت فرآوری این نعمت خدادادی است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه از کل واحدهای صنعتی استان 83 درصد آنها فعال است ،گفت :برای دستیابی به موفقیت باید محصولی تولید کنیم که به لحاظ قیمت و کیفیت بتواند با واحدهای هم ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در هفته دوم تیر ماه امسال در مجموع 2 هزارو181 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: دولت می تواند با همکاری بخش خصوصی بستر مقابله با ریشه‌کنی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کردستان را هدایت کرده و خط شکن باشد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : با وجود ۱٦۵ معدن سنگ آهن کشور، حدود ۲و نیم درصد ذخایر سنگ آهن کشور در استان کردستان است و در سال گذشته در کردستان در حدود ۲ هزار و ۱٠٠ کیلوگرم طلا تولید ...
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت کردستان تاکید کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: جلوگیری از خام فروشی شعار عملی ماست و باید ارزش افزوده معادن کردستان را به استان برگردانیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   در اوایل سالجاری و در دومین سفر هیات دولت به کردستان گام های مهم و تاثیرگذاری در راستای صنعتی شدن استان برداشته شد. که از آن جمله می توان به افتتاح و بهره برداری از کارخانه لاستیک بارز، پتروشیمی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع مبلغ یک هزار و 200 میلیارد ریال به 341 واحد تولیدی تسهیلات پرداخت شده است.
   در 2 ماه نخست امسال:
   حجم کل مبادلات استان کردستان طی دو ماهه ابتدای سالجاری 439 هزارتن معادل 825.3 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال95، 31 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع 2 هزارو 186 مورد بازرسی طی هفته دوم خرداد ماه سال جاری در سطح بازار استان کردستان انجام گرفته است.
Page created in 2.119922876358 seconds.
memoryUsage : 29270Kb