•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با توجه به پتانسیلهای موجود سنگ آهن در استان، پروژه زنجیره فولاد در کردستان بعنوان یک صنعت پیشران از آبان سال 93 کلید خورد تا از خروج سنگ آهن خام از استان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: وجود بیش از 3 هزار و 400 واحد صنفی و 24 واحد تجاری در شهرستان مریوان نشان دهنده ظرفیت خوب تجارت در این شهرستان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بر آمادگی همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی را برای تسهیل گری سرمایه گذاری تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در همایش معرفی برندهای برتر استان گفت :خرید محصولات داخلی نوعی مبارزه با قاچاق کالا و ارز است .
   در سال گذشته صورت گرفت :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :مبادلات مرزی کردستان اعم از واردات،صادرات،ترانزیت و سایر گمرکات در 12 ماهه سال گذشته مبلغ 3 میلیاردو 764 میلیون و 883 هزارو ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد :
   در اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 96 کردستان ، 18 هزار و 490 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در بازدید از نمایشگاه مصنوعات سنگی قروه گفت: یکی از راههای ایجاد اشتغال در کردستان، حرکت در جهت فرآوری سنگ های تزئینی و تولید مصنوعات سنگی است.
   اولین دوره مقدماتی آموزش تحقیق و توسعه(R&D) برای بیش از 65 نفر از مدیران و کارشناسان شرکت ها و واحدهای تولیدی در کردستان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   در آستانه نوروز و با هدف تثبیت قیمت ها در بازار، نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا(بهاره) در شهرستان های مختلف استان کردستان برپا می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان :
   در مجموع در دو بخش واحدهای صنعتی و کشاورزی بیش از 70 میلیارد و 640 میلیون تومان تسهیلات در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان کردستان پرداخت شده است.
Page created in 1.7404000759125 seconds.
memoryUsage : 29265Kb