•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان از انجام 2 هزارو 236 مورد بازرسی در سطح بازار از 29مهر تا 5 آبان ماه سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت کردستان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان محور اصلی توسعه استان را صنایع پیشران خواند و گفت: در استان کردستان ظرفیت ساخت دو مجتمع بزرگ پتروشیمی با تعریف تولید پلی پرو پیلن از گاز طبیعی وجود دارد و ...
   در نیمه نخست سال جاری:
   در نیمه نخست سال جاری، حجم کل مبادلات کردستان یک میلیون و 474 هزار تُن معادل 2 میلیارد و 810 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال95، به لحاظ وزنی 13 درصد و به لحاظ ارزشی 43 درصد رشد ...
   در هفته اول مهر ماه امسال:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از یکم لغایت7 مهر ماه امسال در مجموع 2 هزارو 356 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :در طرح رونق تولید تاکنون جمعا 622 مورد ثبت نام کرده اند که از این تعداد 164 مورد در بخش صنعت و 458 مورد هم مربوط به بخش کشاورزی است.
   معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت در کردستان :
   معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت گفت: 60 میلیون مترظرفیت خالی تولید چادر مشکی درکشور وجود دارد که از این میزان می توان 10 میلیون متر آن را در کردستان ایجاد کرد.
   نشست هم اندیشی زنان کارآفرین صادرکننده در حوزه کالا و خدمات با حضور زنان کارآفرین و جمعی از مسئولان اجرایی در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان برگزارشد.
   طی یک هفته انجام شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اظهار کرد : در مجموع 2 هزارو 301 مورد بازرسی در سطح استان از11شهریور لغایت 17شهریور ماه سال جاری انجام شده است.
   با حضور استاندار کردستان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسئولان بخش دولتی و خصوصی 3 واحد تولید مصنوعات سنگی ، الیاف مصنوعی وآجر دژ کردستان به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کردستان گفت: برای شناخت ظرفیت‌های معدنی استان 4 پهنه به مساحت کلی 12 هزار و 500 کیلو متر مربع شامل پهنه های سقز، بیجار ، دیواندره و قروه تعریف شده است که عملیات ...