•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت : معادن موجود در استان یک ظرفیت بزرگ برای توسعه و رشد است وهمه بهره برداران معادن باید با دانش و تکنولوژی روز دراین بخش حضور پیدا کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از رونق تولید 107 طرح با دریافت 52 میلیارد تومان تسهیلات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید با رویکرد حمایت از تولید و ایجاد اشتغال انجام بگیرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به واحدهای تولیدی مشکل دار بخش‌های صنعتی و کشاورزی این استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده‌اند 758 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان این استان را قطب تولید طلای کشور دانست و گفت: بیش از 11 درصد ذخیره طلای کشور در کردستان وجود دارد و برای جذب سرمایه گذار در این استان نیازمند مشوقی متمایز و جدا ...
   رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در کردستان:
   رییس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در طول 3 سال گذشته 12 کارخانه تولید سیگار راه‌اندازی و تا اخر امسال هم سه کارخانه دیگر راه‌اندازی خواهد شد، افزود: با ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به منظور یاری رسانی به هموطنان حادثه دیده زلزله اخیر کرمانشاه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان مبادلات مرزی استان را از ابتدای امسال تاکنون 3 میلیارد و 132میلیون دلار عنوان کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در سال جاری مجموعا ۵۵ میلیارد تومان در طرح رونق تولید، به منظور تامین سرمایه در گردش و طرح‌های نیمه تمام در این استان پرداخت شده است.
   با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت ؛
   فعالیت اجرایی و آماده سازی شهرک صنعتی شماره 4 شهرستان سنندج با 305 هکتار زمین در روستای سرنجیانه، با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آغاز شد.