•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در کردستان:
   رییس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در طول 3 سال گذشته 12 کارخانه تولید سیگار راه‌اندازی و تا اخر امسال هم سه کارخانه دیگر راه‌اندازی خواهد شد، افزود: با ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به منظور یاری رسانی به هموطنان حادثه دیده زلزله اخیر کرمانشاه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان مبادلات مرزی استان را از ابتدای امسال تاکنون 3 میلیارد و 132میلیون دلار عنوان کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در سال جاری مجموعا ۵۵ میلیارد تومان در طرح رونق تولید، به منظور تامین سرمایه در گردش و طرح‌های نیمه تمام در این استان پرداخت شده است.
   با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت ؛
   فعالیت اجرایی و آماده سازی شهرک صنعتی شماره 4 شهرستان سنندج با 305 هکتار زمین در روستای سرنجیانه، با حضور معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان از انجام 2 هزارو 236 مورد بازرسی در سطح بازار از 29مهر تا 5 آبان ماه سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت کردستان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان محور اصلی توسعه استان را صنایع پیشران خواند و گفت: در استان کردستان ظرفیت ساخت دو مجتمع بزرگ پتروشیمی با تعریف تولید پلی پرو پیلن از گاز طبیعی وجود دارد و ...
   در نیمه نخست سال جاری:
   در نیمه نخست سال جاری، حجم کل مبادلات کردستان یک میلیون و 474 هزار تُن معادل 2 میلیارد و 810 میلیون دلار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال95، به لحاظ وزنی 13 درصد و به لحاظ ارزشی 43 درصد رشد ...
   در هفته اول مهر ماه امسال:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از یکم لغایت7 مهر ماه امسال در مجموع 2 هزارو 356 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :در طرح رونق تولید تاکنون جمعا 622 مورد ثبت نام کرده اند که از این تعداد 164 مورد در بخش صنعت و 458 مورد هم مربوط به بخش کشاورزی است.
Page created in 2.0744409561157 seconds.
memoryUsage : 29269Kb