•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ۱۵ درصد از محصولات کارخانه ایستک سنندج به خارج از مرزهای کشور صادر می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از اتمام ساخت کارخانه تولید سیگار سقز و آمادگی برای بهره برداری از آن در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سرمایه گذار ترک برای ایجاد کارخانه تولید لوازم خانگی وپوشاک ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت : معادن موجود در استان یک ظرفیت بزرگ برای توسعه و رشد است وهمه بهره برداران معادن باید با دانش و تکنولوژی روز دراین بخش حضور پیدا کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از رونق تولید 107 طرح با دریافت 52 میلیارد تومان تسهیلات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید با رویکرد حمایت از تولید و ایجاد اشتغال انجام بگیرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان به واحدهای تولیدی مشکل دار بخش‌های صنعتی و کشاورزی این استان که در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده‌اند 758 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان این استان را قطب تولید طلای کشور دانست و گفت: بیش از 11 درصد ذخیره طلای کشور در کردستان وجود دارد و برای جذب سرمایه گذار در این استان نیازمند مشوقی متمایز و جدا ...
   رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در کردستان:
   رییس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در طول 3 سال گذشته 12 کارخانه تولید سیگار راه‌اندازی و تا اخر امسال هم سه کارخانه دیگر راه‌اندازی خواهد شد، افزود: با ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به منظور یاری رسانی به هموطنان حادثه دیده زلزله اخیر کرمانشاه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان مبادلات مرزی استان را از ابتدای امسال تاکنون 3 میلیارد و 132میلیون دلار عنوان کرد.
Page created in 2.2259020805359 seconds.
memoryUsage : 29271Kb