•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قروه عنوان کرد:
   در راستای ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب، در شهرستان قروه طرح شناسایی و ساماندهی این واحدها اجرا می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در جلسه بررسی وضعیت کیفیت آرد و نان استان با اشاره به متغییر بودن کیفیت در تعدادی از نانوایی های سطح استان،اظهار کرد: کیفیت نان در شهرهای مختلف با هم تفاوت دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در دومین جلسه کارگروه توسعه صادرات کردستان، گفت: از ابتدای تشکیل اتاق بازرگانی در کردستان تا کنون 2 هزار و 720 کارت بازرگانی صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در دومین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان اظهار کرد: در هفت ماهه امسال دویست و 50 میلیون دلار صادرات از طریق مرزهای استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کردستان گفت:2 هزار و 260مورد بازرسی در سطح بازار کردستان ازتاریخ شانزدهم لغایت23 آبان ماه سال جاری در مجموع صورت گرفته است.
   با اجرای کامل مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اشتغال 3 هزار و 750 نفر در طرح های در دست احداث و واحدهای موجود استان کردستان ایجاد وتثبیت خواهد شد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار داشت:در حال حاضر بیشترین میزان درخواست سرمایه گذاری ها در استان مربوط به شهرستان های سنندج و دهگلان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار داشت : بیش از 40 شرکت پخش در استان کردستان مشغول به فعالیت هستند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت کردستان گفت: به مناسبت روز ملی صادرات از صادرکنندگان برگزیده کردستان تجلیل می شود.
   سرپرست امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   استخراج طلای ساریگونی می تواند میزان تولید طلای کشور را به 2 هزار و 200 کیلوگرم افزایش دهد.