•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان کردستان از معدن طلا ساری‌گونی بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان آخرین فعالیت‌ آن قرار گرفت.
   معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کردستان گفت : به منظور اجرای هر چه بهتر سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه راهبردی و در راستای حمایت از بنگاههای کوچک و متوسط تفاهم ...
   در هفته سوم تیر ماه امسال79 مورد گزارش مردمی دریافت شد که در رسیدگی به آنها 27 مورد تخلف احراز گردید که حاکی از نقش شهروندان در آرامش بازار است.
   با بررسی های بعمل آمده تعداد 12 دستگاه ماشین لباسشوئی و 2 دستگاه ماشین ظرف شوئی که توسط یک نفر در کارگاه غیر مجاز، مورد بازسازی و رنگ آمیزی قرار می گرفت، کشف و ضبط گردید.
   توسط واحد بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بالغ بر 94 مورد گزارش مردمی از تخلفات احتمالی صنفی در هفته گذشته ثبت گردید.
   درجلسه هم اندیشی هیات رئیسه اتحادیه های صنفی با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان موانع و مشکلات، ظرفیت ها و پتانسیل ها، فرصت ها و تهدیدهای استان بررسی شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کردستان گفت: 2 هزارو 128مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار کردستان از9 تا 14 خردادماه امسال صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : برای سرمایه گذاری موفق و ایجاد اشتغالزایی و ارزش افزوده مناسب برای استان تمامی دستگاههای اجرایی باید به این اعتقاد برسند که کردستان نیازمند سرمایه گذاری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان :
   جلسه هم اندیشی انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان برگزار گردید.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت کردستان گفت : در مجموع 2هزارو 227مورد بازرسی از 5 اردیبهشت ماه لغایت 10اردیبهشت ماه سال جاری در سطح بازار صورت گرفته است که از این تعدا بیش از 102 فقره پرونده برای ...
Page created in 1.8123500347137 seconds.
memoryUsage : 29252Kb