•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از یکم فروردین ماه تا 31 شهریور ماه امسال در مجموع 81 میلیارد و 636 میلیون و 451 هزار 674ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
   رییس سازمان صمت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان : 2 هزار و 500 نفر از اصناف و بازاریان استان آسیب دیده از ویروس کرونا برای دریافت تسهیلات بانکی به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان ثبت نام کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در یک هفته منتهی به 21شهریور امسال بیش از 1700 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، خدماتی و تولیدی استان انجام شده است.
   رییس سازمان صمت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه این سازمان بشدت با خبازیهای متخلف برخورد می‌کند، افزود: از ۲۱ مرداد تا ۱۵ شهریور ۱۱ گشت مشترک از خبازی‌های استان انجام و ۲۳ مورد تخلف کم‌فروشی و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: سال گذشته 4 هزار و ۵۰۰ کیلوگرم طلا در کردستان تولید شد که بیش از ۵۰ درصد طلای کشور است.
   رئیس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از 15 شهریور ماه لغایت 15 مهر ماه طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس در استان کردستان به اجرا در خواهد آمد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از افزایش 18 درصدی صادرات استان به لحاظ ریالی خبر داد و گفت: 83 درصد از صادرات استان از طریق مرز باشماق انجام می‌شود.
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت کردستان گفت: به منظور پیگیری بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور و تدوین ساز و کارهای لازم جهت تسریع و تسهیل بازگشت ارز، کمیته اقدام ارزی استان با حضور ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از ابتدای مرداد ماه امسال در مجموع 6 هزار و 217 مورد بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی و خدماتی انجام و 403 متخلف شناسایی و به مراجع مرتبط جهت برخورد تعزیری ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به نقش و جایگاه مرز باشماق در کشور بر توسعه و رفع مشکلات موجود این مرز تاکید کرد.