•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولید اکسیژن استان از بررسی امکان افزایش ظرفیت این واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: در حال حاضر 5 واحد تولید کپسول اکسیژن در این استان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با بهره برداری از 2 واحد جدید تولید ماسک استاندارد در سنندج، جمعا 5 واحد دارای پروانه بهره برداری سالانه حدود 120 میلیون ماسک 3 لایه استاندارد در کردستان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: یکی از وظایف اصلی و مهم بازرسان برخورد با متخلفان اقتصادی است که به سود خود قانع نبوده و از شرایط موجود بدنبال کسب سود بیشتر و نامتعارف هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان کردستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اعلام کرد قیمت مرغ و گوشت قرمز نزدیک به میانگین کشوری است و گوشت قرمز دو هزار تومان پایین تر از میانگین کشور عرضه می شود.
   مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری کردستان در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: مردم هیچ نگرانی و دغدغه‌ای در مورد کمبود آرد و نان نداشته باشند چرا که به اندازه نیاز استان گندم و آرد ذخیره داریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: سالانه در کردستان 5 میلیون 400 هزار حلقه لاستیک تولید می‌شود که این سهم 23 درصدی این استان در تولید لاستیک خودرو در کشور را نشان می دهد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در استان کردستان بیش از ۳۵ هزار میلیارد تومان پروژه صنعتی و معدنی تعریف شده و مراحل تکمیل و راه اندازی خود را طی می کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: تمام تلاش ما برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی استان است و در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به مشکلات واحدها رسیدگی می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بیان کرد: روزانه ١٨٠٠٠حلقه لاستیک خودرو در کارخانه بارز کردستان تولید و به تمام نقاط کشور ارسال می‌شود.