•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 12 تا 18مرداد ماه امسال در مجموع 2 هزار و 85مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار انجام گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: دستگاه‌هایی که برای واحدهای تولیدی استان تنگنا ایجاد می‌کنند و با صدور اجرائیه مانع تولید می‌شوند، شعار سال را متوجه نشده و درک نکرده‌اند.
   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 12مرداد ماه لغایت 18مرداد ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 85مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان خبرداد:
   مجری اکتشافات ژئوفیزیک هوایی پهنه قروه از آغاز مطالعات تکمیلی 21 محدوده امیدبخش سنگ آهن، طلا و سایر عناصر در پهنه مذکور شناسایی شده خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت : تاکنون تنها ٨۰ میلیارد تومان به واحدهای تولیدی این استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در یکصد و پنجمین جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید، میزان تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی را به نسبت کشور کم رنگ ارزیابی کرد وگفت :تاکنون تنها ٨۰ ...
   معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: پس از واگذاری پهنه های اکتشافی به سازمان های توسعه ای (سازمان زمین شناسی کشور و سازمان ایمیدرو) جهت اکتشافات سیستماتیک و استفاده از فناوری های ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بها دادن به نیروی انسانی دارای دانش به روز و برتر را عاملی اساسی در ارتقاء و بهبود وضعیت واحد تولیدی دانست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از اوایل سال ۹۶ تاکنون ۳۳ واحد تولیدی استان موفق به کسب گواهی تحقیق و توسعه شدند و از این تعداد ۱۰ واحد هم پروانه تحقیق و توسعه را با امضای وزیر صنعت، ...
   عضو موظف هیات مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشران کشور گفت: صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشران کشور آمادگی دارد تا از ایده ها و طرح های جدید در کردستان حمایت کند.