•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان اعلام کرد که ۵۲ درصد واحدهای تولیدی مستقر در کردستان جزو واحدهای خرد با اشتغال زیر ۱۰ نفر است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: با اشاره به وجود ۸۴ هزار و ۱۴۳ واحد صنفی در استان گفت: براساس آمار جمع‌آوری شده از مجموع واحدهای صنفی استان ۴۸ هزار و ۹۲۳ واحد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از فعالیت حدود ۱۲ واحد تولید قطعات خودرو در استان کردستان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از توزیع ۳۵۰ تن مرغ منجمد رایگان میان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در آینده نزدیک خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان مجموع تسهیلات پرداختی به بخش صنعت در سال گذشته و در همه سر فصل ها را ۱۷۷ میلیارد تومان عنوان کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از یکم اسفند ماه 98 لغایت 16خرداد ماه امسال از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان با برگزاری 150 مورد گشت مشترک اقلام بهداشتی و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ۱۰۲ مورد بازرسی از نمایندگی‌های فروش خودرو در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار اتومبیل در این استان انجام شد.
   در ۲ماهه اول سال 99 انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت:از یکم فروردین لغایت 31 اردیبهشت ماه امسال از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 565 مورد تخلف منجر به تشکیل پرونده کشف گردید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در بازدید از ۶ واحد تولیدی گفت:گام‌های مسئولان در کردستان برای رفع موانع موجود بر سرراه تولیدکنندگان و در نتیجه تحقق جهش تولید هر روز محکم‌تر می‌شود.
   به منظور افزایش تنوع بازارهای صادراتی، حفظ و افزایش ماندگاری کالاهای صادراتی و بهره گیری از ظرفیت های تولیدی- تجاری استان، هدفگذاری و توسعه صادرات به 8 بازار جدید تدوین گردید.