•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت :قوانین و مقررات حمایت از رونق تولید برای تمام کشور یکسان مصوب شده است وبرای تحقق شعار سال و حمایت از تولید و ایجاد رونق اقتصادی ، تمامی مولفه های حمایت از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در جهت افزایش کیفیت نان و بالابردن راندمان کارخانجات آردسازی، اقدام به معرفی این واحدها برای دریافت تسهیلات می کنیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : صادرات در کردستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد رشد داسته است و ضروری است برای تقویت تولید ملی ضرورت بازارهای جدید شناسایی شوند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در طول فعالیت سامانه بهین یاب از ابتدای سال 1395 تا کنون، در حدود یک هزار و 260 میلیارد ریال تسهیلات به 343 واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و صنعت استان پرداخت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با تاکید بر معدنی بودن این استان ،گفت : تلاش سازمان صنعت معدن و تجارت کردستان کانالیزه کردن ظرفیت های معدنی به سمت فرآوری این نعمت خدادادی است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه از کل واحدهای صنعتی استان 83 درصد آنها فعال است ،گفت :برای دستیابی به موفقیت باید محصولی تولید کنیم که به لحاظ قیمت و کیفیت بتواند با واحدهای هم ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد : در هفته دوم تیر ماه امسال در مجموع 2 هزارو181 مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: دولت می تواند با همکاری بخش خصوصی بستر مقابله با ریشه‌کنی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کردستان را هدایت کرده و خط شکن باشد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : با وجود ۱٦۵ معدن سنگ آهن کشور، حدود ۲و نیم درصد ذخایر سنگ آهن کشور در استان کردستان است و در سال گذشته در کردستان در حدود ۲ هزار و ۱٠٠ کیلوگرم طلا تولید ...
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت کردستان تاکید کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: جلوگیری از خام فروشی شعار عملی ماست و باید ارزش افزوده معادن کردستان را به استان برگردانیم.