•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم گفت : طرحهای با پیشرفت بالای 60 درصد در اولویت راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام استانی قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد : مرحله نخست طرح تاپ با هدف استفاده از توانمندی های نیروهای نخبه، در حوزه کلیه بنگاه های اقتصادی استان اجرا می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: سال گذشته 290 میلیون و 584 هزار دلار کالا از این استان صادر شد که نسبت به سال 96 ، 0.2 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، اعلام کرد : با توجه به افزایش تقاضای مردم برای تامین برخی از کالا های اساسی و به منظور توزیع گسترده این کالاها جهت تنظیم بازار ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم میزان صادرات کالا از استان قم در سال 97 را 290 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: صادرات استان بر اساس میزان مبدا تولید رقمی بالغ بر 245 هزار تن و به ارزش 290 ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم از پرداخت 11160 میلیارد ریال تسهیلات به رونق تولید در قم خبر داد گفت این مبلغ به 1160 واحد تولدی در بخش های صنعت .کشاورزی وگردشگری به صورت تجمیعی پرداخت شده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: فعالان عرصه تولید و تجارت این استان حدود 80میلیارد ریال کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به مناطق سیلزده کشور اختصاص دادند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم از اجرای طرح بازرسی ونظارت بربنگاههای اقتصادی وخدماتی در ایام نیمه شعبان در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم، گفت: سال گذشته پنج هزار و 50 فرصت شغلی در بخش صنعت، معدن و تجارت استان با سرمایه گذاری بیش از یکهزار و 330 میلیارد تومان ایجاد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از صدور 1404 فقره مجوز صنفی در سال 97 در سطح استان خبرداد.