•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت : در سال جاری اولین محموله فولادی استان قم به میزان 200 تن و ارزش بیش از یک میلیون دلار به عراق صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید ویژه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی استان خبر داد و گفت: با توجه به توانمندی های بسیار بالایی که در بخش تولید ماشین آلات فرآوری سنگ ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: طی 4 ماهه امسال در مجموع در 275 بازرسی های به عمل آمده 12پرونده به ارزش ریالی 3 میلیارد و 527 میلیون ریال تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از اجرای طرح معدن کاری سبز در استان خبر داد و گفت: بهره گیری از ظرفیت های معدنی استان گام موثری در راستای ایجاد اشتغال جوانان است.
   رییس سازمان صنت،معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رییس سازمان صنت،معدن و تجارت استان قم از آغاز پروژه های اکتشاف معدنی در سال 96 در استان قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طرح بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی در استان قم آغاز گردید.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اجرا شدن نخستین مرحله ادغام اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: ۴ اتحادیه کشباف، پیراهن تریکو، خیاطان و خشکشویی با هم ادغام و اتحادیه جدید صنف خیاطان و ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم گفت: تا پایان امسال اکتشاف طلای زواریون و شاهزاده اسماعیل توسط سازمان زمین شناسی انجام می شود و در مراحل بعد به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد :
   رئیس سازمان معدن، صنعت و تجارت استان قم از پرداخت ۲۷۶ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به بخش صنعت و کشاورزی استان در سال گذشته خبر داد.
   با استفاده از 44 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 12 میلیارد تومان تسهیلات ریالی بانک صنعت و معدن 8 طرح صنعتی در استان قم به بهره برداری رسیده و موجب ایجاد 481 شغل مستقیم شد.
Page created in 6.0135381221771 seconds.
memoryUsage : 29663Kb