•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: ارزش صادرات قم در 6 ماهه ابتدای سال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته از لحاظ وزنی، 39 درصد و از لحاظ ارزشی 21 درصد رشد داشته است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با اشاره به کشف انبار پوشاک قاچاق اظهار داشت: طی بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تعداد 2300 عدد پوشاک قاچاق به ارزش بیش از 4 ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 294 واحد صنعتی در استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت نام کرده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: دستگاه‌های اجرایی استان باید از موازی کاری و جزیره‌ای عمل کردن در حوزه کار آفرینی و رونق کسب‌وکار پرهیز کنند و قبل از ورود به عرصه‌های اقتصادی وظایف و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از وجود220 واحد کفش ماشینی در قم خبر داد و گفت: این واحدها زمینه اشتغال بیش از 5 هزار نفر بطور مستقیم و 20 هزار نفر بطور غیرمستقیم را در سطح استان فراهم کرده ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم از کشف 2835مورد تخلف در بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی گفت : در این رابطه2305 فقره پرونده برای واحد های متخلف تشکیل شده است.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: 121 طرح تولیدی و اقتصادی برای پرداخت تسهیلات رونق تولید به بانکهای عامل معرفی شده است.
   با حضور معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت انجام شد؛
   چهار طرح صنعتی همزمان با سومین روز از هفته دولت با حضور محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعتبار 345 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شکوهیه قم به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از بهره برداری سه طرح صنعتی در هفته دولت امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت : در سال جاری اولین محموله فولادی استان قم به میزان 200 تن و ارزش بیش از یک میلیون دلار به عراق صادر شد.