•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اجرا شدن نخستین مرحله ادغام اتحادیه‌های صنفی خبر داد و گفت: ۴ اتحادیه کشباف، پیراهن تریکو، خیاطان و خشکشویی با هم ادغام و اتحادیه جدید صنف خیاطان و ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم گفت: تا پایان امسال اکتشاف طلای زواریون و شاهزاده اسماعیل توسط سازمان زمین شناسی انجام می شود و در مراحل بعد به دنبال جذب سرمایه گذار هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد :
   رئیس سازمان معدن، صنعت و تجارت استان قم از پرداخت ۲۷۶ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به بخش صنعت و کشاورزی استان در سال گذشته خبر داد.
   با استفاده از 44 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 12 میلیارد تومان تسهیلات ریالی بانک صنعت و معدن 8 طرح صنعتی در استان قم به بهره برداری رسیده و موجب ایجاد 481 شغل مستقیم شد.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم ، گفت: فرآیند ثبت نام تسهیلات رونق تولید در سال جاری برای تامین نقدینگی مورد نیاز واحدهای صنعتی، همزمان با سراسر کشور در این استان آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: رکود بازار مهمترین مشکل پیش روی واحدهای صنعتی است که برای رفع آن اقدام های کارشناسی متعدد انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از 6 خردادماه تا چهارم تیرماه امسال همزمان با سراسر کشور در قم اجرا می شود.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با اشاره به گسترش بازاریابی شبکه ای و سایت های تجاری و رشد روز افزون تجارت الکترونیک بر لزوم نظارت جدی بر بازاریابی شبکه ای تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به ظرفیت‌های معدنی برجسته استان قم، از ۲۷ تنوع معدنی با ذخایر ۹۰۰ میلیون تن در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از پایش ۲ هزار واحد صنعتی با هدف شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی استان در سال جاری خبر داد و گفت: مشکل بازار فروش عمده مشکل واحدهای تولیدی استان است.
Page created in 3.1668720245361 seconds.
memoryUsage : 29262Kb