•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   کمیته نظارت بر پرداخت تسهیلات توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت تشکیل می شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم با اعلام این مطلب که بزرگترین مشکل حال حاضر واحدهای تولیدی استان نبود بازار فروش و رکود برشمرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   اولین جلسه کمیسون نظارت بر کالا و خدمات شهرستان قم در سال جاری با حضور فرماندار ، مدیر کل تعزیرات حکومتی ، رئیس اتاق اصناف و نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو این کمیسیون به ریاست احمد ذاکری رئیس این ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خبر داد :
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد : این سازمان توانست رتبه دوم کشور در حوزه آموزش، پژوهش و ارتباط با صنعت را کسب نماید .
   وزیر صنعت،معدن وتجارت در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سفر یک روزه به استان قم ، سه طرح صنعتی را افتتاح و از دو طرح صنعتی بازدید کرد.
   در استان قم انجام شد:
   با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی محمود آباد قم به بهره برداری رسید.
   همزمان با ایام اله دهه فجر ؛
   دو واحد صنعتی تولید عرقیات گیاهی و تولید شیرآلات اهرمی، چشمی و اتوماتیک در شهرک شکوهیه به بهره برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: این سازمان با توجه به جایگاه شهر مقدس قم و حضور گسترده مسافران و زائران، در عرصه اصناف و بازار، بازرسی و نظارت ویژه ای دارد که در این راستا بیش از ۵۰ ...
   اختصاصی/ مهندس نعمت زاده :
   وزیرصنعت،معدن وتجارت گفت:واحدهای صنعتی هم اکنون مشکلاتی نظیر: کمبود نقدینگی ،عدم توان پرداخت مالیاتی و نبود بازار فروش مواجه هستند که ما با تمام توان درصدد رفع آنها می باشیم.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت
   طی مراسمی با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت واحد صنعتی لینا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی شکوهیه قم افتتاح شد.
Page created in 1.8087749481201 seconds.
memoryUsage : 29260Kb