•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم خبر داد:
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: اقساط اسفند ماه سال جاری تا اردیبهشت ماه سال۹۹ واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی را بدون هیچ گونه تعدیلی به انتهای اقساط آنها منتقل می شود.
   رییس سازمان صمت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به‌منظور تامین محصولات موردنیاز شهروندان در مقابله با ویروس کرونا،‌ خط تولید ماسک N95 با تولید روزانه ۳۰۰۰ عدد در روز و با اشتغالزایی ۱۰ نفر مورد بهره برداری ...
   رییس سازمان صمت استان قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان قم گفت: با اقدام‌های انجام شده در حوزه تنظیم بازار و تدارک محصولات ضروری، کالاهای اساسی مورد نیاز شب عید مردم در استان تامین شده است.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ به‌منظور افزایش حجم تولید مواد و لوازم بهداشتی در سطح استان، قابلیت برخی صنایع شیمیایی فعال در قم برای تولید مواد ضدعفونی به کار گرفته می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از تشکیل 34پرونده گران فروشی به ارزش 260میلیارد تومان در قم خبر داد و گفت: این پرونده ها به تفکیک در زمینه های احتکار یک پرونده، گرانفروشی 34 پرونده، عدم رعایت ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به انجام ۸۵ هزار و ۹۹۱ بازرسی از ابتدای سال تاکنون در سطح استان گفت: از این تعداد بازرسی ۹ هزار و ۹۷۶ مورد ثبت تخلف شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:‌ این استان به دلیل برخورداری از زیرساخت‌های فنی و کارشناسان ماهر، آمادگی تبدیل شدن به قطب تولید لوازم خانگی را دارد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در قم :
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیرکارگروه تنظیم بازار گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، بازار کشور در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی در شرایط امن و باثبات قرار دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: همزمان با سراسر کشور طرح نظارتی ویژه ایام نوروز از اول اسفند 98 لغایت 15 فروردین 99 در دو عرصه کالایی و خدماتی در سطح استان قم اجرا می‌شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: اولین نمایشگاه فرصتهای ساخت داخل با همکاری معاونت علمی وفناوری رئیس جمهوری همزمان با دهه فجر در استان قم برگزار می شود.